Yüz kişiye iş imkanı sunması beklenen İŞ-KUR kurs kayıtları başladı 

6 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
97 defa okundu.
Yüz kişiye iş imkanı sunması beklenen İŞ-KUR kurs kayıtları başladı 

Yüz kişiye iş imkanı sunması beklenen İŞ-KUR kurs kayıtları başladı 

Kırşehir Valiliği, Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde Örtü Altı Sebze Yetiştiricisi kursu ile yüz (100) kişiye iş imkanı sunması beklenen kurs kayıtları başladı.

Karakurt mevkiinde ilk aşamada 130 dönümlük hazır kullanım alanında sonrasında ise toplamda 470 dönümlük alanda yeni kurulacak serada başlangıç olarak 100 kişiye, toplamda ise 500 kişiye yeni iş imkanı sağlanacak.

Ekim ayında faaliyete geçmesi planlanan serada ilk yıl domates üretiminin ardından serada çeşitli sebzeler yetiştirilecek. Serada çalıştırılmak üzere düzenlenecek kursta ise yaş sınırı genişletildi.

18-40 olan yaş sınırı genişletilerek 18-45 olarak güncellendi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Uygulama Serasında Üniversite Öğretim Üyeleri tarafından verilecek teorik eğitimin ardından kursiyerler pratik uygulama eğitimi alacak.

Yaklaşık 3 ay sürecek kurs, 19.08.2019 tarihinde başlayıp 11.11.2019 tarihinde tamamlanacak. Kurs boyunca kursiyerlere günlük devam ettikleri gün kadar 40 TL kursiyer zaruri gideri ücreti yanında İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası Primi giderleri de İŞKUR tarafından karşılanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On