Yusuf Güney, Şehitlerimiz İçin Hareketli Şarkı Okumadı

8 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
839 defa okundu.
Yusuf Güney, Şehitlerimiz İçin Hareketli Şarkı Okumadı

27’inci Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivalinin 2‘inci gününde sahne alan Ünlü Sanatçı Yusuf Güney, Batman’da gerçekleşen hain saldırı sonrası 8 şehidimiz için hareketli şarkı seslendirmedi.

Yusuf Güney, Şehitlerimiz İçin Hareketli Şarkı Okumadı

Her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirleri ağırlayan Kaman İlçemizde, bu yılda 27. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali Türkiye’nin dört bir yanından katılımcılar ile gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde Batman’da gerçekleşen hain saldırıda 8 askerimiz şehit düşmüştü. Olayın gerçekleştiği günün arasından çok vakit geçmeden İlçemizde iptal edilmeyen festivalde sahne alan Ünlü Sanatçı Yusuf Güney, “Şehitlerimize saygıdan hareketli şarkı okumayacağım” dedi.

“BUGÜN HAREKETLİ ŞARKI OKUMAYACAĞIM SİZLERE”

Türkiye için gelin biz bu türküyü okuyalım diyerek Kaman halkına, “Şehitlerimiz için hareketli şarkılar okumayacağım sizlere” diyen Ünlü Sanatçı Yusuf Güney, “Bütün hainlere inat, Türkiye’miz için, Vatanımızı bölmek isteyenlere inat okuyalım bu şarkımızı” dedi ve Milli duyguların yer aldığı “Ölürüm Türkiye’m” gibi eserler seslendirdi.

Festival Yusuf Güney’in sahne almasıyla son buldu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN