Yüreğimden gelen sözler

16 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
507 defa okundu.
Yüreğimden gelen sözler

Yüreğimden gelen sözlerBu gün size dün akşam bir anda içimden gelen sözleri yazdım hani bir insan bir müzik dinlerya duygusal bir müzik dinlersiniz ya kendinizi bu müziğin içine kaptırırsınız ya bir an içinizdeki o gizli şey sizi bir şeyler dürter hayallere kapılırsınız içinizden bişeyler yazmak isterseniz bir yerlere yazmak istersiniz işte bende bir anda kendimi öyle bir yerde buldum.

Aldım elime kalemi müziğin o cazibesiyle aldım elime kalemi defalarca aynı müziği dinledim yazdım, yazdım.

Geri Dönebilmek Olsaydı Hayatta, Pişmanlıklar Yaşanmazdı. Sevenler Hep Sevilseydi, Kimsenin Yüreği Sızlamaz Yaralı Kalpler Olmazdı. Hissedilen Duyguların Adı Hep ”Aşk” Olsaydı, Merhaba Diyerek Birleşen Eller Elvedayla Ayrılmazdı. Sevmeye Sevilmeye İlk Başlangıçlar Hep Son Olsaydı, Unutmak Gibi Acı Sözler Kullanılmazdı.

Dünyaya Gelmek İçin İnsanın Kendi Kararı Sorulsaydı. Tek Şartı ‘Kaybetmemek Olmaz mıydı ?Geri Dönebilmek Olsaydı Hayatta, Pişmanlıklar Yaşanmazdı. Sevenler Hep Sevilseydi, Kimsenin Yüreği Sızlamaz Yaralı Kalpler Olmazdı.

Hissedilen Duyguların Adı Hep ”Aşk” Olsaydı, Merhaba Diyerek Birleşen Eller Elvedayla Ayrılmazdı. Sevmeye Sevilmeye İlk Başlangıçlar Hep Son Olsaydı, Unutmak Gibi Acı Sözler Kullanılmazdı. Dünyaya Gelmek İçin İnsanın Kendi Kararı Sorulsaydı. Tek Şartı ‘Kaybetmemek Olmaz mıydı.  Ya sizce her şey gönlünüzce olsun.

 

 

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN