YUNUS EMRE ANILDI

29 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
224 defa okundu.
YUNUS EMRE ANILDI

 

yunusemre-3Büyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, Ulupınar Köyü Ziyarettepe’de Bulunan Türbesi Başında Düzenlenen Törenle Anıldı

 

Kırşehir ve Aksaray Valiliklerince ortaklaşa düzenlenen törene Vali Necati Şentürk, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Kırşehir Garnizon Komutanı J. Alb. Hüseyin Altuntaş, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Kırşehir ve Aksaray il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

 

İstiklal Marşı okunması ve saygı duruşu ile başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti. Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya ile Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın birer konuşma yaptığı anma program Yunus Emre şiirlerinin okunması ile devam etti.

 

Temsilî Yunus Emre’nin şiirler seslendirdiği ve katılımcılara alıç dağıttığı programda Yunus Emre İlahileri Sunumu (Aksaray Tasavvuf Musikisi Topluluğu) de seslendirildi.

 

Anma Töreni, Çilehanenin ziyaret edilmesi ile sona erdi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On