“Yunanistan’da Yaşanan Olayların Benzeri İlimizde de Yaşanmasın”

27 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
321 defa okundu.
“Yunanistan’da Yaşanan Olayların Benzeri İlimizde de Yaşanmasın”

Yunanistan’da yaşanan felaketin İlimizde de buna benzer olayların yaşanmaması için uyarılarda bulunuldu.

“Yunanistan’da Yaşanan Olayların Benzeri İlimizde de Yaşanmasın”

Yunanistan’da yaşanan yangın felaketinin ardından, bu gibi olayların İlimizde de yaşanmaması için hassasiyet gösterilmesi gerektiğini söyleyen Kırşehir Orman İşletme Şefleri, yangınlarının yüzde 97’sinin insan kaynaklı olduğuna dikkat çekti.

“YÜZDE 97’Sİ İNSAN KAYNAKLI”

Kırşehir Orman İşletme Şefleri, orman yangınlarının yüzde 97’sinin insan kaynaklı olduğuna işaret ederek, bu konuda hassasiyet beklediklerini belirtti. Orman yangınlarının nemin düşük olduğu ve sıcakların arttığı dönemlerde ciddi tehlike oluşturduğunu söyleyen Şefler, yangınlara neden olan en önemli faktörün insan olduğunu dile getirdi.

“PİKNİĞE GİDEN ATEŞİNİ SÖNDÜRSÜN!”

“Pikniğe giden vatandaşlarımız maalesef ateşini söndürmeden piknik yerinden ayrılıyor. Bu durumda sönmeyen ateş yangına sebebiyet veriyor. Orman yangınlarının yüzde 97’si insan kaynaklı ve biz bu konuda vatandaşlarımızdan hassasiyet bekliyoruz”

YUNANİSTAN’DAKİ FELAKET 

Orman yangınlarının büyük felaketlere yol açabildiğini, bunun en büyük örneklerinden birinin Yunanistan’da yaşandığını belirten Şefler, “Komşu ülkemiz olan Yunanistan’da büyük bir yangın oldu. Birçok insan hayatını kaybetti. Ağustos, eylül aylarında çoban ateşleri yakılıyor. Mahallelerimizdeki çobanlar hayvanlarını otlatmak için çıktıklarında üşüyüp ateş yakıyorlar. Çobanlarımızdan da ricamız odur ki yaktıkları ateşi mutlaka söndürsünler. Yine çiftçilerimiz anız yakmasınlar. Vatandaşlarımızdan duyarlılık bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On