Yüksek Lisans Öğrencisi  Uluslararası Kongreye Katıldı

17 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
324 defa okundu.
Yüksek Lisans Öğrencisi  Uluslararası Kongreye Katıldı

Yüksek Lisans Öğrencisi  Uluslararası Kongreye Katıldı

Kırıkkale Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi desteği ile ikincisi gerçekleştirilen II. Uluslararası Bilimsel ve Mesleki Çalışmalar Kongresi – Mühendislik ve Doğa Bilimleri (BILMES MÜHENDİSLİK 2018) Nevşehir Ürgüp’te düzenlendi. Uluslararası nitelikte olan kongrede, yer alacak katılımcılar çalıştıkları çeşitli alanlarda bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak bilimsel ve mesleki çalışmalara katkı sağladı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İleri Teknolojiler Anabilim Dalı Yüksek Lisans öğrencisi Sedef Büşra Ergül, Nevşehir’de düzenlenen 2. Uluslararası Bilimsel ve Mesleki Çalışmalar Kongresine katıldı. Ergül kongrede, “Orta Ölçekli Şehirler İçin Çoklu Mikroşebeke Mimarilerinin Araştırılması: Kırşehir Örneği” adlı bildiriyi sundu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İleri Teknolojiler Anabilim Dalı Yüksek Lisans öğrencisi Sedef Büşra Ergül’ün de katıldığı,  sunum dili Türkçe veya İngilizce olan ve sözlü sunumlardan oluşan Kongrede, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Şehir ve Bölge Planlama Atmosfer Bilimleri ve Meteoroloji Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Biyomedikal Mühendisliği, Biyomühendislik, Çevre Bilimleri ve Mühendisliği, Deniz ve Gemi Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik-Haberleşme, Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Gıda Bilimleri ve Mühendisliği, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği, Nükleer Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği Petrol Mühendisliği, Tekstil Bilimleri ve Mühendisliği, Uçak-Havacılık-Uzay Mühendisliği, Yer Bilimleri ve Mühendisliği, Bahçe Bitkileri Yetiştirme ve Islahı Bitki Koruma, Biyosistem Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği Orman Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı, Su Ürünleri, Tarım Ekonomisi, Tarımsal Biyoteknoloji, Tarımsal Mekanizasyon, Tarımsal Yapılar ve Sulama Tarla Bitkileri Yetiştirme ve Islahı, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Zootekni gibi konular  yer aldı. (Filiz ÖZ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On