Yozgat POMEM’de Mülakatlar Sürüyor

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
419 defa okundu.
Yozgat POMEM’de Mülakatlar Sürüyor

Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), 21. eğitim döneminde bin 350 polis adayına eğitim verecek.

Yozgat POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önceki dönemlerde bin civarında öğrenciye eğitim verdiklerini bu dönemde ise bin 350 polis adayının eğitim göreceğini söyledi.

Yeni eğitim döneminde ülke genelinde 13 bin polis adayının eğitime alınacağını dile getiren Kütükoğlu, “29 Ocak’ta başlayan mülakatlar 10 Şubat’a kadar sürecek. Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Sivas gibi illerden Yozgat POMEM’e gelen bin 187 erkek, 445 kadın olmak üzere bin 632 aday polis olmak için ter döküyor.” dedi.

Kütükoğlu, bu dönem öğrenci kapasitesini yükselttiklerini dile getirerek, 800’ü erkek 550’si kadın olmak üzere bin 350 polis adayının eğitim göreceğini kaydetti.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On