YÖRESEL YEMEK YARIŞMASINA 43 KADIN KATILDI

25 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
374 defa okundu.
YÖRESEL YEMEK YARIŞMASINA 43 KADIN KATILDI

YEMEK YARIŞMASI DÜZENLENDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

            Yöresel Yemek Yarışmasında Kadınlar, Hazırladıkları Yemek ve Tatlılarla 3 Kategoride Yarıştı

Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında, düzenlenen yöresel yemek yarışmasında kadınlar, hazırladıkları yemek ve tatlılarla 3 kategoride yarıştı.
Ahi Sofrası, Hamur İşi ve Tatlılar, Et ve Sebze Yemekleri kategorilerinde yarışan 43 kadın arasından yemekleri ile derece yapan 3 kadın altın ile ödüllendirildi.
Ağalar Konağında Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında organize edilen yarışmalara 43 kadın 3 kategoride hazırladığı yemek ve tatlılarla birinci olmak için yarıştı.
Özel bir jüri tarafından kontrol edilen yemek ve tatlılardan Ahi Sofrası kategorisinde hazırladığı Aşılık Yemeği ile Aynur Türkoğlu, Hamur İşi ve Tatlılar kategorisinde Üzümlü Pirinç tatlısı ile Suna Doğan, Et ve Sebze Yemekleri kategorisinde Mumbar Dolması ile Cihan Yüksel birinciliği elde etti.
Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında yöresel yemek yarışmalarının 5.’si gerçekleştirildi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On