Yöneticilik Formasyonu Kursu

4 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.

03155745_IMG_0809

 

Okul Müdür Yardımcılarına Yöneticilik Formasyonu Kursu Verildi

 

Milli Eğitim Müdürlüğü  tarafından merkez ve merkeze bağlı okul / kurumlarda görev yapan müdür yardımcılarına yönelik Okul Müdür Yardımcılarına “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” düzenlendi.

Kursta Öğretim Liderliği, Vizyon ve Strateji Geliştirme, Okul Yöneticiliği, Yönetsel ve Mesleki Etik, Okul Kültürü, Proje Yönetimi ve Eğitimde Kalite Yönetimi konularında bilgilendirme yapıldı.

Kırşehir  Milli Eğitim Müdür Vekili M. Muhsin Kaya’nın açılış konuşması ile birlikte dönem değerlendirmesini yaptığı kursta; Şube Müdürleri Aslan Tekeş, Muhamed Karakaya, Ahmet Dost ve Mesut Yazıcı da bilgi ve birikimlerini okul müdürleri ile paylaştı.

Kurs münasebetiyle, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesinden üç öğretim üyesi teşrif etti. A.E.Ü Eğitim Fakültesinde görev yapan Doç. Dr. Cemalettin İpek, Doç. Dr. Hüseyin Şimşek ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Erdem, okul müdürler yardımcılarına hitap etti ve yöneticilikle ilgili tecrübelerini paylaşarak kursu konu olan programlar hakkında bilgiler verdi.  Oldukça verimli geçen 5 günün ardından okul müdür yardımcılarına yönelik yapılan kurs sona erdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN