Yollar Yeni Bir Görünüme Kavuştu

13 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
213 defa okundu.
Yollar Yeni Bir Görünüme Kavuştu

thumbnail_resim-5

Nasuhdede ve Kındam Mahalleleri Yeni Görünüme Kavuştu

Kırşehir Belediyesi tarafından Nasuhdede ve Kındam mahallelerinde başlatılan ve çok kısa sürede bitirilen kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının bitmesiyle birlikte mahalle yolları yepyeni bir görünüme kavuştu.

Kırşehir Belediyesi tarafından Nasuhdede ve Kındam mahallesinde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının bitmesiyle birlikte mahallenin yolları yepyeni bir görünüme kavuştu. Parke taşı döşeme çalışmalarının bitmesiyle birlikte daha önce mahalle sakinlerine büyük sıkıntı yaratan bozuk ve çamurlu yolun eski görüntüsünden eser kalmadı. Mahalle sakinlerinin de büyük bir memnuniyetle karşıladıkları çalışmalar hakkında konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Mahallelerimizde en büyük sıkıntılarından bir tanesi de bu güne kadar yapılmayan çamurlu ve tozlu mahalle yollarımızdı. Bütün mahallelerimiz aynı sıkıntıyı yaşıyorlardı. 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak ekip arkadaşlarımızla birlikte bu konuyu masaya yatırdık. İlk olarak kenar mahallelerimizden başladık ve çok kısa bir sürede bu mahallelerimizin yollarını tamamladık. Her şeyden önce rahat ve temiz bir çevrede yaşamak mahalle sakinlerimizin en doğal haklarıdır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla tüm mahalle yollarımızı elden geçirerek onlara temiz bir yol ve ortam sağlayacağız. Nasuhdede ve Kındam mahallelerimizin yeni görüntüsü mahalle sakinleri kadar bizleri de sevindirmiştir.Bu çalışmalarımızı diğer mahallelerimizde de sürdüreceğiz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On