Yolculuk Yapan Bu Kadarına Pes Dedi

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
449 defa okundu.
Yolculuk Yapan Bu Kadarına Pes Dedi

Yolculuk Yapan Bu Kadarına Pes Dedi

Otobüs Fiyatlarındaki Yüzde yüzlük artış Yolculuk yapacak vatandaşlara bu kadarına da pes dedirtti. Son bir yıl öncesine kadar oldukça makul fiyatlara istedikleri şehirlere seyahat eden Öğrenciler ve Vatandaşlar şimdiki fiyatları gördüklerinde şok üstüne şok yaşıyor. Son aylarda özelliklede 24 Haziran seçimleri nedeniyle zammın gelmediği ne giyim sektörü ne beyaz eşya, nede gıda alanı kaldı.

ZAMMIN GELMEDİĞİ NE MUTFAK EŞYASI NEDE GIDA KALDI

Teknolojik aletlerden Mutfak alışverişine kadar birçok alanda zam etkili olurken akaryakıta gelen zam nedeniyle taşımacılık yapan Otobüs Firmalarına da yansımış olması Bilet Fiyatlarını adeta 2 katına çıkardı.

OTOBÜS BİLETLERİNDEKİ FİYAT ARTIŞI İKİ KATINA ÇIKTI

İlimizden farklı illere seyahat etmek üzere vatandaşlar bilet almaya gittiklerinde bilet fiyatını duyduklarında şaşırıp kalıyor. Yıldan yıla fiyat artışı yaşanmasını normal bulan vatandaşlar bu denli uçuk fiyatlara yükselmiş olmasını kabullenemiyor.

BİLET FİYATLARI DUDAK UÇUKLATIYOR

Tatil yapmak yâda iş nedeniyle farklı bir ile gitmek isteyen vatandaşlar fiyatlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyip fiyatın yüksekliğinden yakınırken, Firma yetkilileri ise Akaryakıttaki fiyat artışı nedeniyle zam yaptıklarını söylüyor.

VATANDAŞLAR GÖRDÜKLERİ FİYAT KARŞISINDA ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMİYOR

1,5 yıl öncesine kadar 15 Lira olan Kırşehir- Kırıkkale bileti şimdi 34 liraya yükseldi. 20 Liraya olan Kırşehir- Ankara bileti ise şimdi 48 liraya kadar çıkarken vatandaşlar bu durum karşısında adeta sitemlerini dile getiriyor. Fiyatlarda yaşanan yüzde yüzlük bu artış, vatandaşın cebini bir hayli zorluyor.

VATANDAŞLAR SİTEMLERİNİ DİLE GETİRDİ

“Bilet fiyatlarındaki bu artış bizleri çok zor durumda bıraktı. Öğrenciyken bize Kırşehir- Kırıkkale arası 15 lira bile çok gelirken şimdi 34 liraya kadar çıkmış olması bizleri son derece üzdü. Gidiş gelişimiz olan bu fiyat şimdi sadece tek yönlü gidiş fiyatı olması geçimin ne kadar zor olduğunu bir kez daha gözler önün serdi. Bu denli fiyat uçukluklarının artık bir son bulmasını talep ediyoruz. Bu fiyatlar bu şekilde artarak devam ederse işimiz gerçekten çok zor” diyerek şikâyetlerini dile getirdiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On