YOLCU OTOBÜSLERİNE SIKI DENETİM

8 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
325 defa okundu.
YOLCU OTOBÜSLERİNE SIKI DENETİM

S?VAS?TA YOLCU OTOBÜSLER?NE SIKI DENET?MKırşehir’de Ve Konya’da Yolcu Otobüslerinin Devrilmesi Sonucu Sıkı Denetimler Başladı

Kırşehir ve Konya’da yolcu otobüslerinin devrilmesi sonucu meydana gelen kazalardan sonra ülke genelinde Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri yolcu otobüsleri üzerindeki denetimlerini arttırdı.
Sivas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Kırşehir ve Konya’da meydana gelen otobüs kazaları ve kentte yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle yolcu otobüslerinde denetimlerini sıklaştırdı. Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında gerçekleştirilen kontrollerde yola çıkan otobüsler durduruldu. Durdurulan otobüslerin lastikleri kontrol edilerek diş derinlikleri ölçüldü. Polis ekipleri sürücülerin ehliyetlerini ve otobüslerin ruhsatlarını inceleyerek sistem üzerinde doğrulattı.
Otobüslerin içine giren polis ekipleri yolcuları emniyet kemeri takmaları konusunda uyararak bilgi verdi. Ekipler yolculuk sırasında yaşanabilecek olumsuzluklarda kendileriyle irtibata geçilmesini istedi. Yapılan uygulamada herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN