Yol Mu Kahvehane Mi?

29 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
764 defa okundu.
Yol Mu Kahvehane Mi?

İlimiz Terme Caddesi Medrese Mahallesi, KOSGEP Binası Önünde Bulunan Yolu Kahvehaneye Çevirdiler

Medrese mahallesi KOSGEP binası girişinin olduğu yolu kullanan vatandaşlar yolun kahvehaneye çevrildiğini belirtiyor. Binanın çevresinde bulunan kahvehanenin vatandaşların sıklıkla geçtiği yolu neredeyse dışarıya attıkları sandalye ve masalarla kapatmış olması bu yolu kullanan kadınlara rahatsızlık veriyor. Bir resmi kurumun girişi bu şekilde olmamalı diyen vatandaşlarımız, rahatsızlıklarını dile getirdi. Resmi kurumun önünde ve çevresindeki yol üzerinde sürekli erkeklerin oturması kadınlar tarafından; “erkeklerin bakışları yüzünden rahatlıkla geçemediklerini belirtti”.

 

Bu yolu kullanmak zorunda olduğunu belirten KOSGEP’de çalışan kadınlar ise Gazetemiz 40 Arena Muhabirine yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “biz burada çalışıyoruz ve her gün bu yolu kullanmak zorundayız. Biz bu durumu daha önce defalarca dile getirdik. Duyduğumuz rahatsızlığı birçok kez söyledik ama hiçbir çözüm olmadı. Şikâyetimizi Belediyeye, BİMER’e birçok kez söyledik fakat fiziki ve sözlü taciz olmadığı söylenerek her hangi bir çözüm üretilmedi. Zabıtalar ekmeğini kazanmaya çalışan birçok seyyar satıcılarını yaka paça toplayıp götürürken neden resmi kurumun bulunduğu o yolu kahvehaneye çeviren vatandaşlara çözüm üretmiyor anlayamıyorum. O yolu kullanarak oradan geçenler onlarında karısı ya da kardeşi kızı olabilir, o zaman rahat edecekler mi? Oradan hiçbir bayan işine gidemez mi. Madem çözüm bulunmuyor neden oraya ruhsat veriliyor ya da neden bayan çalıştırıyorlar? Çalıştırmasınlar ya da ruhsat vermesinler” diyerek sitemlerini dile getirdi.

 

Bu yolu kullanan diğer bir vatandaşımız Merve Sipahi, ise; “KOSGEP’de işimiz oluyor, o nedenle bu yolu kullanmak zorunda kalıyoruz fakat adı üzerinde zorunluluk olmasa bu yolu kullanmayacağım. Çünkü binanın yakınında Kahvehane var ve dükkân içi yetmezmiş gibi birde dışarıya masa sandalye atıp bu yolu iyice kahvehaneye çevirmiş olmaları beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Ben bu yoldan geçtiğim sırada herkesin gözlerini dikip bakması beni çok rahatsız ediyor. Rahatlıkla geçemiyoruz. Hayır giydiğim kıyafette çok açık saçık değil. Bu yol üzerinde bulunan erkek kalabalığı bana rahatsızlık veriyor” ifadelerini kullandı.

 

HABER: ASLIHAN BUYRUK

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On