Yol Çalışmaları Tamamlandı

21 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
107 defa okundu.
Yol Çalışmaları Tamamlandı

Kırşehir İl Özel İdaresi, 2021 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Akçakent İlçesi Yetikli-Çiçekdağı İlçesi Boğazevci köylerini ve Çiçekdağı Devreceli köyü yol yapım çalışmasını tamamladı.

Alt yapı ve tüm yol dolgu işleri tamamlanan Akçakent İlçesi Yetikli-Çiçekdağı İlçesi Boğazevci köylerini birbirine bağlayan 10 km II. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı ve Çiçekdağı İlçesi Devreceli Köyü 1 km II. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı olmak üzere toplamda 11 km yol yapım çalışması gerçekleştirildi.

Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz Akçakent ve Çiçekdağı İlçesi köylerimizin tamamlanan yol yapım çalışmaları ile ilgili; “2021 yılı yol yapım çalışmalarımız planladığımız programlar dâhilinde devam ediyor. İlimizde bulunan tüm köylerimizin en iyi ve en kaliteli hizmeti alması için İl Özel İdaresi Olarak yoğun bir tempoyla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yol çalışmalarımız kapsamında amacımız vatandaşlarımızın ulaşımda daha güvenli ve daha ulaşılabilir rahat bir ulaşım yapmalarını sağlamaktır.

Yol yapım çalışmaları biten Akçakent Yetikli ve Çiçekdağı Boğazevci ve Devreceli köylerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

(HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On