YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

12 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
500 defa okundu.
YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

1Yaşar Bahçeci; “Yol Medeniyettir Anlayışıyla Şehrimizde Alt Yapı Ve Yol Çalışmaları Na Hızla Devam Ediyoruz”

 

Kırşehir Belediyesi Yenice Mahallesi sert zemin, kilit parke tamiri, yağmurlama hattı çalışması, Kındam yol yapım ve alt serim çalışması ile Ahi Evran Mahallesi asfalt-yama çalışması devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Alt yapısı biten sokak ve caddelerde sert zemin çalışmalarımız yapılıyor. Su altyapısı yenileme çalışmalarımız devam ediyor, inşallah bu yılsonunda tamamlanmış olacak. Tabi yapılan çalışmalardan dolayı bir takım rahatsızlıklar yaşanıyor, zaman zaman su kesintileri olabiliyor. Biliyoruz ki bu işin sonunda güzel ve yaşanabilir bir Kırşehir olacak. Hemşerilerimizden bu konuda anlayış bekliyoruz. “

Çalışmaları da sürekli yakından takip eden Başkan Bahçeci,” Teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini için de çalışıyoruz.Yol medeniyettir anlayışıyla şehrimizde alt yapı ve yol çalışmaları na hızla devam ediyoruz.Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN