YOL AYRIMINAMI GELİNİYOR

6 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2507 defa okundu.
YOL AYRIMINAMI GELİNİYOR

YOL AYRIMINAMI GELİNİYORsaİt-bey-700x935(1)

Sevgili 40 Arena Gazetesi okuyucuları Bu yazımı yaklaşık iki hafta önce yazmıştım ne yazık ’ki yazı üzerimde kaldığından yayınlanamamıştı geçte olsa sizlere aktarmaktan mutluluk duyacağım.

Türkiye hızlı bir şekilde yol ayrımına doğru yol almakta bu yol haritası çizilirken kimileri büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak ve kimilerinin de rüyası gerçek olacak kimileri canla başla Ülkesi için çalışır kimileri vardır parmağını oynatmadan tüm yapılanalar kendi hanesine yazdırır. Kimileri vardır olağan üstü çaba, güç, maddiyat harcar kimileri vardır on dönüm bostan yan gel Osman misali yan yatar çamura batar. Hal böyle olunca da bazen düşünüyor neden, niçin, nasıl diye. Bu hafta Tokat İlimizde olacağız Türkiye Gazeteciler Federasyonunun Vakfı olağan toplantısı için Türkiye Gazeteciler Federasyonuna bağlı Cemiyet Başkanlarını 26-27-28 Mayıstaki Ahi Bayramı Kutlamaları çerçevesinde İlimize davet edeceğiz. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde Ahiliğin dünü, Bu günü, yarını Konulu bir panel düzenleyeceğiz. Bu panelimizin gerçekleşmesinde emeğini, gücünü Sadece Kırşehir için harcayan başta Milletvekilimiz Sayın Salih Çetinkaya’ya Gümrük Ticaret Esnaf Genel Müdürümüz Hemşerimiz Sayın Necmettin Erkâna Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Sayın Vatan Karakaya’ya ve Genel Sekreter Sayın Rüştü Yeşile yine en büyük destek aldığımız gerçekten bize inanan ve güvenen Belediye sosyal Tesislerini gelecek olan misafirlerimize açacak olan Belediye Başkanımız İnş.Müh. Sayın Yaşar Bahçeciye, Valilik Basın ve Halkla ilişkiler müdürü Sayın Osman Demir’e Bizlerin Yanında olan Ahi Tv sahibi ve MÜSİAD Kırşehir şube Başkanı Sayın Hasan Eraslan’a Çınar Gazetesi sahibi Meslektaşım Sayın Aydın Kahraman’a Kırşehir Posta Gazetesi sahibi sayın Havva Karakaya ’yaya ve diğer destek veren ,vermeyen ama yanımızda olacak olan tüm meslektaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

Bu hizmet elbette tek taraflı olmayacak karşılıksız kalmayacak bunun karşılığını da Müjde sinide diğer Milletvekilimiz Sayın Mikail Arslan’ın ve Vali Sayın Necati Şentürk’ün vereceğine inanıyoruz. Buradan onlara da şahsım ve Başkanı olduğum cemiyetim adına teşekkürü bir borç bilirim.

 

28 Mayıs 2016 Cumartesi Günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ının geleceği söylenmekte Bu aklın ve gücün temsilcisi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan. Kendisine yönelik saldırıların bu denli artması ve çok boyutlu hale gelmesi asla tesadüf değil. Erdoğan, Türkiye’nin geleceğinde açık ve net bir yol haritasına sahip tek isim. Bunun da pek çok güç merkezini rahatsız ettiği ortada.

İlimiz dede buna değineceği bu tarihi konuşmayı yapacağını bekliyoruz yine Sayın Cumhurbaşkanımızın

Paris saldırılarında, Brüksel’de patlayan bombalarda hedef alınması, adeta olağan şüpheli haline getirilmesi bu yüzden. Türkiye’nin sözüm ona İslam adına ortaya çıkan birtakım karanlık örgütlerle anılmasının nedeni de bu. Kendi tarihi, değerleri ve İslam anlayışı ile yoluna devam etme gücü ve potansiyeli olan tek İslam ülkesi Türkiye. Bu umudu kırmak, yok etmek ve onu temsil eden liderliği yıpratmak; tüm bu olup bitenin anlamı olmalı.

Terör ve paralel yapı gibi iki büyük tehdidin yanı sıra, küresel ölçekte karşılığı bulunan bölgesel sorunlarla kuşatılmış durumda Türkiye. Elbette bu kuşatmayı yaracak ve yoluna devam edecek. Bunlara boyun eğecek bir ülkenin adı değil Türkiye. Ama bunu yapabilmek için siyasi istikrara, güçlü bir liderliğe, devlet içinde uyuma ve ortak bir akla ihtiyacı var.

İlimizde Yapacağı Tarihi konuşma belki de Başbakanla yol ayırımı sinyallerini verecektir. Bizleri takip etmeye devam edin çünkü 40 Arena Gazeteniz Gerçeği Aylar öncesinde görür ve sizlerle paylaşır.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On