Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
150 defa okundu.
Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

ŞİDDETLİ KAR NEDENİ İLE AÇMA YOL AÇMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kar Nedeni İle Kapanan 117 Köy Yolunda Açma Çalışmaları Sürüyor

Kırşehir’de dün itibari ile başlayan ve şiddetini arttıran kar yağışı nedeni ile kapanan 117 köy yolunda ulaşıma açma çalışmaları devam ediyor.
Köy yollarının ilçe merkezleri bağlantılarının tamamı açılırken il merkezi bağlantı yollarında da İl Özel İdaresi ekipleri aralıksız çalışıyor.
Kırşehir il merkezi ve merkeze bağlı altı ilçe de oluşturulan ekiplerle birlikte yolların açılması çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.
Ankara-Kayseri karayolu üzerinde de 61. Bölge Şefliği çalışmaları devam ederken kara yolu trafiğe açık sürücüler ise Bölge Trafik ekipleri tarafından uyarılıyor. Kırşehir Belediyesi ekipleri ise şehir merkezinde kar temizleme ve ana arteller üzerinde yol açma çalışması yapıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On