Yine Acı Haberle Uyandık

9 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
391 defa okundu.
Yine Acı Haberle Uyandık

Batman’da gerçekleştirilen hain saldırıda hayatını kaybeden 8 şehidimizden sonra bu defada Hakkâri’den gelen acı bir haberle güne uyandık.

Yine Acı Haberle Uyandık

Terör bitmiyor, biteceğe de benzemiyor. Batman, Hakkâri derken şehit sayısı yine artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Batman’da gerçekleştirilen hain saldırıda hayatını kaybeden 8 Aziz Şehidimizden sonra şimdide Hakkâri’den gelen bir haberle Ana Baba ocağına şehit ateşi düştü. Yine güne Şehit haberi ile uyandık. Ne acıdır ki, “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” diyoruz, teröre lanet sloganları atıyoruz, terör bitsin istiyoruz ama maalesef ki terörle yaşamaya istemsizce devam ediyoruz.

HAKKÂRİ’DEN ACI HABER: ŞEHİT VE YARALILARIMIZ VAR

Hakkâri’nin Çukurca ilçesi Güven dağı üs bölgesine teröristlerin Kuzey Irak Zap bölgesi tarafından güdümlü füze ile yaptıkları saldırı sonucu 1 asker şehit oldu. 3′ ü asker 4 kişi yaralandı. Hakkâri Valiliğinden yapılan açıklamada, 9 Ekim 2018 günü Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesine Kuzey Irak Zap Bölgesi tarafından bölücü terör örgütü mensuplarınca 2 adet güdümlü füze atıldığı belirtildi. Açıklamada, “Yapılan saldırı sonucu 1 askeri personel şehit olmuş, 1 iş makinesi operatörü sivil işçi ağır olmak üzere toplam 4 yaralımız bulunmaktadır. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir” denildi.

Hakkari Şehidi Güngör’ün Baba Evine Türk Bayrakları Asıldı

Hakkari’de şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör’ün Kırıkkale’deki baba evine ve sokağına Türk bayrakları asıldı.
Hakkari’nin Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesine Kuzey Irak Zap Bölgesi tarafından PKK’lı teröristler tarafından 2 adet güdümlü füze atılması sonucu 1 asker şehit olmuş, 3’ü asker 4 kişi de yaralanmıştı. Hain saldırıda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör’ün (26), Kırıkkale’nin Kaletepe Mahallesi’ndeki baba ocağına ve sokağa Türk bayrakları asıldı. 7 kardeş olan şehit Güngör’ün Gaziantep’te görev yapan jandarma uzman çavuş ağabeyi de olduğu öğrenildi.

“NE ACIDIR Kİ TERÖR BİTMİYOR”

Kırşehirli Vatandaşımız, “1985 de de aynıydı. 35 yıl oldu değişen bir şey var mı? Yasalara idam girmediği sürece terör bitmez. En acımasız olan şey ise PKK’dan 10 kat daha gelişmiş dünyada, terör bitmiyor. İdamsız bu örgütler biteceğe benzemiyor” dedi.

40 Arena Gazetesi Ailesi Olarak Şehidimize Rahmet, Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com