“Yıllar Geçse de Üstünden UNUTMAYACAĞIZ”

15 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
102 defa okundu.
“Yıllar Geçse de Üstünden UNUTMAYACAĞIZ”

“Yıllar Geçse de Üstünden UNUTMAYACAĞIZ”

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Sait Yanık 15 Temmuz ihanetinin 3. yılında yazılı bir basın açıklaması yaparak, “Milletimizin birliğini, beraberliğini hedef alan bu büyük ihaneti asla unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Türkiye’nin üç yıl önce büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldığını, bu ihaneti gerçekleştiren FETÖ/PDY terör örgütünün ve destekçilerinin milletimizi bölmeyi hedeflediklerinin altını çizen Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Sait Yanık yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti;”Aziz milletimiz tarihten gelen sağduyusu ve feraseti ile vatan sevgisi ile o gece bu büyük ihaneti püskürtmeyi başardı. Biz o gece kendisini tanklara siper eden yiğitler gördük. “Vatan olmadan hiçbir şey olmaz” diyen kahramanlar gördük. Henüz ömürlerinin baharında 15-16 yaşında kahramanca, yiğitçe vatanını savunan evlatlar gördük. Bu aziz vatanın dört bir yanında, 7’den 70’e al bayrağın altında sinesindeki imanla vatanını savunan kahraman analar, babalar, dedeler, neneler gördük. Türk iş dünyası olarak, kahramanlarımızın hepsini yüreğimizde yaşatıyoruz. O gece ve sonrasında yaşananları asla unutmadık, unutmayacağız. Şehitlerimizin emaneti olan bu vatanı daha güçlü, daha müreffeh yarınlara ulaştırmak için daha çok çalışıyoruz. Tüm zorluklara rağmen mücadele etmeye, üretmeye, milletimizle beraber Türkiye’yi daha güzel bir geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Bu vesileyle kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum.” (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On