Yılın Hekimi Seçildi

23 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
523 defa okundu.

thumbnail_246

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Programı Sonrasında Bakanlık Tarafından Düzenlenen Öğleden Sonraki Programda 81 İlden Yılın Hekimleri Bakan Prof.Dr.Recep Akdağ Tarafından Tebrik Edildi

 

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yılın hekimleri belirlendi.

Bu sene yılın hekimi olarak İl Sağlık Müdürlüğü’nden 112 Acil Sağlık Hizmetleri doktoru Dr.Burak Çağlarsu, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden Dr. Mustafa Yakışıklı ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden Uz. Dr.Metin Durandurdu’nun seçildiği belirtildi. 14 Mart Tıp Bayramı bu sene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde hazırlanan bir program kapsamında hekimler ve sağlık çalışanları ağırlandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi programı sonrasında Bakanlık tarafından düzenlenen öğleden sonraki programda 81 ilden yılın hekimleri bizzat Bakan Prof.Dr.Recep Akdağ tarafından tebrik edildi.

Kırşehir Sağlık Müdürü Dr. Selçuk Büyüker: “Başta bu sene seçilen hekimler olmak üzere tüm hekimlerimiz ve tüm fedakar sağlık çalışanları ailemize sonsuz teşekkürlerimi sunuyor; çalışma hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN