YILIN DOKTORU ÖDÜLLENDİRİLDİ

24 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
629 defa okundu.
  YILIN DOKTORU ÖDÜLLENDİRİLDİ

4eaab2e7Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tarafından Düzenlenen Etkinlikte Yılın Doktoru Olarak Seçilen Yrd.Doç.Dr. Ali Kurt’ A Ödül Ve Teşekkür Belgesi  Verildi.

Kamu hastaneleri birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen etkinlikte yılın doktoru olarak seçilen Yrd.Doç.Dr. Ali Kurt’ a ödül ve teşekkür belgesi  verildi.
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle “Yılın Doktoru” seçilen, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Göz Hastalıkları Hekimi Yrd. Doç. Dr.  Ali Kurt’ a Genel Sekreter Op. Dr.  Alpaslan KUŞ tarafından yılın doktoru ödülü ve teşekkür belgesi takdim edildi.
Aynı zamanda Sağlık Bakanlığın talimatı, Genel Sekreterliği ve bağlı Sağlık Tesislerin ilgili birimleri tarafından yapılan çalışma sonucunda, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Yrd.Doç.Dr. Zeynel Abidin Erbesler (anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı), Yrd.Doç.Dr. Turgut Tursem Tokmak (radyoloji uzmanı), Yrd.Doç.Dr. Zeliha Güzelküçük, (çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı), Uzm.Dr. Metin Durandurdu (iç hastalıkları uzmanı) Sağlık Bakanı tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Düzenlenen etkinlikte adı geçen personellere ödülleri Genel Sekreteri tarafından takdim edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN