Yıldırım Kaya, Seyhan Erdoğdu’nun yardımcısı oldu

16 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
500 defa okundu.
Yıldırım Kaya, Seyhan Erdoğdu’nun yardımcısı oldu

77161_577118555703914_1331058640_nUzun zamandır parti içi eğitimden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun danışmanlığını yapan Yıldırım Kaya. 28 Kasım 2014 tarihinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oluruları ile Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun yardımcılığına getirildi.

Uzun yıllardır mücadelesinin peşini bırakmayan Yıldırım Kaya, geçmiş dönemde de Eğitim Sen’in kurucularından olup, genel başkanlık yaptı.

Daha sonra ÖDP genel başkan yardımcılığı yaptı. Ardından SHP birleşik belediye başkan adaylığı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nde belediye ve milletvekili aday adaylığında bulundu.

Konu ile ilgili bilgiler veren Yıldırım Kaya, “Uzun zamandır Parti içi eğitimden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun danışmanlığını yapmaktaydım. 28 Kasım 2014 tarihinde, CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun OLURULARI ile; Sayın Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun yardımcılığına getirildim. Kırşehir basınının ve halkının bana göstermiş olduğu ilginin beni bu noktalara taşıdığının bilinciyle bir çalışma içerisinde olacağımı bilmenizi isterim. Çalışmalarınızda başarılar diler, teşekkürlerimi sunarım.” diye konuştu.

Bizlerde 40 Arena Gazetesi olarak Yıldırım Kaya’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN