YILDIRIM KAYA PARTİ MECLİSİNDE ÖNE ÇIKAN İSİMLERDEN

15 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
273 defa okundu.
YILDIRIM KAYA PARTİ MECLİSİNDE ÖNE ÇIKAN İSİMLERDEN

10885558_10152581223268379_8134746971457100994_nGazetemiz 40 Arena’nın yazarlarından Yıldırım Kaya Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi’nde öne çıkan isimler arasında gösteriliyor. Sendikal hareketin öncülerinden Eğitim-Sen’in ilk Genel Başkanı, CHP Parti Okulu Eğitimcisi Yıldırım Kaya’nın Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde yer bulması bekleniyor. Yıldırım Kaya özellikle Sendikalardan sorumlu genel başkan yardımcısı Yakup Akkaya’nın üye olmaması ile bu alandaki boşluğu doldurması bekleniyor.
CHP’nin 35. Olağan Kurultayı 16-17 Ocak’ta Ankara Arena Spor Salonun’da yapılacak. Gözler partinin kurultaydan sonraki en üst karar alma organı olan Parti Meclisi yarışına çevrildi.
Muharrem İnce ve Umut Oran’ın genel başkan adayı olmaması ve İnce’nin parti meclisi için bir liste hazırlığında olması yarışın heyecanını arttırdı.
Parti Meclisi adaylığı için sayının 400’ü bulması beklenirken, parti meclisine seçilmek için ise 300-315 bandında oy almak gerekiyor.
CHP’DE PARTİ MECLİSİ İÇİN GÖZDE İSİMLER:
YILDIRIM KAYA:
Sendikal hareketin öncülerinden Eğitim Sen ‘in İlk Genel Başkanı, CHP Parti Okulu Eğitimcisi Yıldırım Kaya’nın Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde yer bulması bekleniyor. Yıldırım Kaya özellikle Sendikalardan sorumlu genel başkan yardımcısı Yakup Akkaya’nın üye olmaması ile bu alandaki boşluğu doldurması bekleniyor.
ALİ ÖZTUNÇ:
RTÜK Eski Üyesi ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç gerek RTÜK’te gereksede Kahramanmaraş’taki çalışmalarında göstermiş olduğun performans genel başkan Kılıçdaroğlu’nun takdirini topladı.
Öztunç anahatar listenin favor isimlerindenbiri olacak.
GÜRSEL EROL:
Kılıçdaroğlu’na yakınlığı ile bilinen Gürsel Erol Kurultay hazırlıklarından sorumlu kişi. Aday olması ile birlikte Tunceli’den vekil seçilen Erol Doğu’da CHP’nin bayrağını taşıyıcısı durumda. Kılıçdaroğlu’nun listesindeki banko isimlerden biri.
SELİN SAYEK BÖKE:
CHP’nin mevcut genel başkan yardımcısı veİzmir Milletvekili Kılıçdaroğlu ekonomiyi ona teslim etmiş durumda.Örgüt tarafındanda çok çabuk benimsenen Böke’nin MYK’daki yeri şimdiden hazır.
VOLKAN CANALİOĞLU:
Trabzon Belediye eski Başkanı ve Milletvekili. Mevcut PM Üyesi. Canalioğlu’nun 1 Kasım seçimlerindeki Karadeniz performansı nedeni ile anahtar liste ve MYK’da yer bulacağı düşünülüyor.
ALİ HAYDAR FIRAT:
Gazeteci yazar Dr. Ali Haydar Fırat uzun yıllardır CHP’de arka plandaki projelerin altında imzası bulunan kişi.
CHP ve sol üzerine yazdığı yazılar ile Kılıçdaroğlu’nun dikkatini çeken Fırat’ın anahtar listedeki isimlerden biri olarak görülüyor.
İLHAN CİHANER:
Kılıçdaroğlu’da İlhan Cihaner’in örgüt tarafından benimsendiğinin bilincinde olmasından dolayı anahtar listesinde yer vereceği düşünülüyor.
OĞUZ KAĞAN SALICI:
İstanbul Milletvekili Oğuz Kağan Salıcı, Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde yer almasına kesin gözü ile bakılıyor.
TAHSİN TARHAN:
CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan Kılıçdaroğlu’nu milletvekili olmadan önce destekleyen isimler arasında yer alıyordu. Kılıçdaroğlu bu dönem anahatar listesinde Tarhan’ada yer verdi.
ERDAL AKSÜNGER:
Kılıçdaroğlu’nun danışmanları arasında yer alan Aksünger, 24. dönem İzmir Milletvekili.
17-25 Aralık dönemindeki performansı ile göz dolduran Aksünger’in Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde yer alacağı düşünülüyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On