YILDIRIM KAYA; İLK 3.SIRADA PARTİ MECLİSİNDE

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3155 defa okundu.
YILDIRIM KAYA; İLK 3.SIRADA PARTİ MECLİSİNDE

CHP’nin Ocak 2016’da ki;. Olağan Kurultayı’nda  Kılıçdaroğlu’nun Listesinde Yer Almamasına Karşın Listeyi Delen İsimler Arasında Yer Alan  Hemşerimiz Kaya; Bu Kurultayda Kılıçdaroğlu’nun Anahtar Listesinde Yer Aldı ve 625 Oyla CHP Parti Meclisine Yeniden Girdi.;

YILDIRIM KAYA; İLK 3.SIRADA PARTİ MECLİSİNDE

Ankara Spor Salonunda yapılan Cumhuriyet Halk Partisi 36. Olağan Genel Kurultayında ” Siz İsterseniz Türkiye Değişir” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken hemşerimiz Yıldırım Kaya, yeniden CHP Parti Meclisine girdi.

ÜÇÜNCÜ SIRADA…

PM seçiminde en fazla oyu 692 oy ile Haluk Koç aldı. Koç’u Selin Sayek Böke (682) ve  Kırşehirli Yıldırım Kaya (625) takip eti.

 Yıldırım Kaya dâhil bu üç isminde bu kurultayda Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde olması dikkatleri çekerken, Kılıçdaroğlu’nun listesinde olup da delegeden yeterli oyu alamayan isimler arasında Ekrem Kerem Oktay, Sezgin Tanrıkulu, Umut Tekin, Ali Rıza Yılmaz, Ali Hikmet Akıllı, Erbil Aydınlık, Mehmet Bekaroğlu, Celal Çelik ve Fatma Güner,  Parti Meclisine giremediler.

35. OLAĞAN KURULTAYDA KILIÇDAROĞLU’NUN LİSTESİNİ DELEREK GİRMİŞTİ

Yıldırım Kaya;  CHP’nin 2016 başında ki, 35. Olağan Kurultayı’na tek aday olarak giren ve 4. kez Genel Başkan seçilen Kılıçdaroğlu’nun kurultayın onayına sunduğu ve ‘değişim kadrosu’ olarak nitelenen PM listesini, delegeler delik deşik ettiği süreçte Kılıçdaroğlu’nun listesinde yer almamasına karşın “listeyi delen isimler arasında” yer aldı.

 YILDIRIM KAYA KİMDİR?

1958 yılında Kırşehir Merkez, Kartalkaya Köyü’nde doğdu.. İlkokulu köyümde, Orta Okulu, Liseyi ve Yüksek Okulu Kırşehir’de okudu. 1979 yılında öğretmenliğe  , Konya Cihanbeyli- Gölyazı Kasabası’nda başladı..   Sivas- Divriği, Artvin- Hopa, Şanlıurfa- Bozova, Kırşehir- Çiçekdağı, Kırşehir– Merkez, Rize ve Ankara’da öğretmenlik yaptı.

1990 yılında EĞİT-SEN Kurucusu ve Kırşehir Şube Başkanlığı, 1995 yılında kurulan EĞİTİM-SEN’in İlk Genel Başkanlığını sonrasında. ÖDP Kurucusu ve Örgütlenmeden sorumlu Gen. Bşk. Yrd. görevinde bulundu.

2004 yılında, SHP’den  Kırşehir Belediye Başkan Adayı olan  yıldırım;2009 ve 2014 yıllarında, CHP’nin Kırşehir Belediye Başkan aday adayı oldu..

2013 yılından sonra, CHP Parti Okulu Eğitmeni ve halen Usta Eğitimci, Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun yardımcısı olarak görev yaptı.

Haber: Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On