Yılbaşı Biletleri Görücüye Çıktı

25 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
257 defa okundu.
Yılbaşı Biletleri Görücüye Çıktı

Milli Piyango İdaresinin yılbaşı özel çekilişi kapsamında vereceği 100 milyon liralık büyük ikramiye görücüye çıktı.

Bu yılın son günü çekilecek Milli Piyango sonuçlarının ardından kimileri sevinirken kimileri ise üzülecek. Şans oyunu olan ve şanslıların kazandığı Milli Piyango sonuçları Milli Piyango idaresi tarafından noter huzurunda çekilmektedir. 2021 yılı Milli Piyango biletleri dağıtılmaya başladı. Bu yılki ikramiye tutarı belli oldu.

Milli Piyango İdaresinin (MPİ) yılbaşı özel çekilişinin 100 milyon liralık büyük ikramiyesi, için bilet satışları başladı.

Yılbaşı milli piyango biletleri Kırşehir’de satışa çıktı. Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 70 milyon lira olarak belirlendi. Bilet fiyatları çeyrek 25 TL, yarım 50 TL ve tam ise 100 TL‘den satışa sunuluyor. Herkes büyük ikramiyenin kendisine çıkacakmış heyecanıyla piyango biletlerini almaya devam ediyor. Bilet fiyatlarının yükselmesiyle beraber bu yıl satışlara ilginin az olacağı belirtiliyor.

BİLETLERDE FİYATLAR ARTTI TALEP AZALDI

Herkesin Piyango biletlerine umut bağladığını söyleyen Milli Piyango Bilet Satıcısı Hacı Dede, “Milyonlarca insan bir ay boyunca ikramiye kendisine çıkacakmış gibi güzel hayaller kuruyor,  hayaller yaşamın bir parçasıdır. O nedenle hayaller bu tezgâhlarda. Fiyat artışından dolayı geçmiş yıllara göre daha az satış yapıyoruz.  Bu yıl iddia bayilerinde bilet satışları yapılıyor, bundan dolayı da satışlarımız azaldı.  Bilet fiyatları çeyrek 25 TL,  yarım 50 TL, tam ise 100 TL geçen yıllara göre pahalı. Her kesimden insan alıyor yaşlı genç kadın fark etmeksizin talep var.”

“KİMİSİ ŞANS DENİYOR, KİMİSİ İSE HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞUYOR”

Her yıl onlarca bilet aldığını söyleyen Vatandaşlar ise, “çıkmamasına rağmen vazgeçemiyoruz. Bir kurt gibi oturdu içimize ama inşallah ölmeden büyük ikramiye çıkacak. Her yıl ailenin tüm üyelerine bilet alıyoruz. Şansımızı deniyoruz ama nerde o şans bizde. Ben aslında paradan çok bir heyecan ve bir şans denemesi için alıyorum. Büyük ikramiye bana çıksa bile çoğunu  bağışlar,  fakir fukaraya yardımcı

Haber Canan Arıöz

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On