Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz

15 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
121 defa okundu.
Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz

Aşık Paşa, Mahallesi’ndeki metruk binanın yıkılması ve ya önlem alınması isteniyor. Cumhuriyet İlk Okulunun yakınında yer alan metruk bina haberimiz daha önce gündeme getirdiğimiz halde yetkililer bina ile ilgili çalışma başlatmadı, Tehlike saçan binanın belediye tarafından yıkım yapılması isteniyor.

Çok sayıda çocukların oyun oynadığı yerde, sahipleri tarafından terk edilen binalar, iddialara göre tinerci ve evsiz insanlar tarafından kullanılıyor. Cumhuriyet okulunun yakınında yer alan bina  nedeniyle çocuklarını oyun oynamaya korkarak gönderdiklerini ve rahat uyuyamadıklarını söyleyen vatandaşlar, “Belediyenin bu binaların yıkımını yapmasını ya da çevresini tamamen kapatarak önlem almasını istiyoruz. Binalara giren çıkan ve burada kalan insanlar yarın bize ve çocuklarımıza zarar verebilirler” dediler.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On