Yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapılacak

13 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
112 defa okundu.
Yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapılacak

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi’ne müzik ve resim alanına yetenek sınavı ile öğrenci alınacağını bildirdi.

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi’ne müzik ve resim alanına yetenek sınavı ile öğrenci alınacağını bildirdi.

Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik ve Resim Alanları için Ekim ayı yetenek sınavı ile öğrenci alımı başvuruları hakkında Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, resmi sitesinde açıklamalarda bulundu.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Müzik ve Resim alanlari için Ekim ayı yetenek sınavı ile öğrenci alımı başvuru şartlarını Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, resmi sitesinde şöyle açıkladı:
“2021-2022 Eğitim Öğretim yılı merkezi yerleştiıme sonunda ortaöğretim kurumlarının 9.sınıfına yerleşen öğrenciler ile 10.sınıfı okuyacak öğrenciler, dilekçe ile birlikte Güzel Sanatlar Lisesinin Müzik ,Türk Halk Müziği ve Resim bölümlerinden sadece birine müracaat edeceklerdir. Müracaatlar Güzel Sanatlar Lisesi’ ne şahsen ya da posta ile yapılabilecektir.

Kayıt için gerekli olan belgeler; Öğrenim Belgesi(Öğrenim gördüğü okuldan alınacaktır), 9. Sınıf öğrenc i leri için Ortaokul Başarı Puanı ibareli Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Dilekçe(Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesinden temin edilecektir)
Müzik ve resim alnalarına ait boş kontenjanlarımız; 9. sınıf müzik 15, 9. sınıf resim             13, 10. sınıf müzik 9, 10. sınıf resim 3, 10. sınıf Türk Halk Müziği 18.
Sınav tarihleri ( çalışma takvimi); Ön kayıt başvurularının alınması (Başvurular doğrudan veya posta yoluyla okul müdürlüğümüze yapılacaktır.) 11-18 Ekim 2021. Öğrenci Listelerinin ilanı 19 Ekim 2021, öğrenci seçimi yetenek sınavı 20-21 Ekim 2021 saat 10.00, sınav sonuçlarının ilanı ve başarılı olan öğrencilerin nakil isteğinde bulunmaları 22 Ekim 2021, kesin kayıtlar ve nakil işlemleri 29 Ekim 2021.
Öğrenci seçiminde yetenek sınavında 50 (Elli) puan barajının altında kalan öğrenciler başarısız sayılarak değerlendirmeye alınmayacaktır. Yetenek sınavında 50 (Elli) ve üzerinde puan alanların; yetenek sınavının yüzde 70’i ile ortaokul başarı puanının yüzde 30’u alınarak 100 (Yüz) tam puan üzerinden puan üstünlüğüne göre değerlendirme ve sıralama yapılacaktır.”(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On