YEŞİL KIRŞEHİRSPOR’UN TESİSLERİ AÇILDI

10 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
456 defa okundu.
YEŞİL KIRŞEHİRSPOR’UN TESİSLERİ AÇILDI

TAKIM TESİS AÇILIŞINI YAPTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Tesislerin açılışında konuşan Kırşehirspor Kulüp Başkanı Levent Akçakoca, birliktelik içerisinde bir araya gelindiğini ve Kırşehirspır’un layık olduğu yerlere geleceğini söyledi. Başkan Akçakoca, “Kırşehir’e ve spora sevdamız var. Yeşil Kırşehirspor’u hak ettiği yerlere getireceğiz. Oluşan birliktelik bizlere ciddi bir enerji verdi. Takımı istediğimiz yere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Rakiplerimiz oynadığımız futbolla birlikte bizlerinde desteğini görecek.” dedi.
“Takımın iaşe ve tesis harcamalarını belediye üstleniyor”
Kırşehirspor takımına belediye olarak destekler sunulduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise konuşmasında takımın ve tesislerin gelişimine nasıl katkı sunacaklarını anlattı. Belediye Başkanı Bahçeci, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Yeni yönetim kurulu ve tesislerin dış cephe ve bakım onarımını yaptırdık. İstiyoruz ki Kırşehirspor daha güzel ortamlarda çalışmalarını yapsın. Takımın tesis giderleri ve deplasman araç giderlerini belediye olarak gideriyoruz. Yeni yönetim yaptığımız teklifi kırmadı ve yeni yönetim oluştu. Takımı gönüllü olarak sırtlayan kardeşlerimizde var Yeni yapı ile eski yapı da bütünlük içerisinde takımı uzun vadede hedeflerine ulaştıracağız. Saman alevi gibi yükselen bir takım değil, gelir irade ve yönetimi ile uzun soluklu bir takım oluşturacağız. Güven oluştuktan sonra takım da inanıyorum ki başarılı olacak. Kalıcı gelirler elde edilecek ve yeni tesisler de inşa edilecek.Seyirci, bürokrat ve akımın kalitesi ile Kırşehir’de güzel bir ortam oluşacak. Sadece yönetim, vali,belediye, milletvekilleri değil topyekün oluşacak bir destekle gerekli meyveleri hep birlikte alcağız.”
“Milletvekilleri tam destek sunacak”
Tesislerin açılışında konuşan ve spora her alanda destek sunacaklarını söyleyen milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan futbolun sadece neticeden ibaret olmadığını şöyle anlattı:
“Kırşehir tesis ve altyapı olarak iyi bir yerde bizler bu dönemde gerekli destekleri sunacağız. Maddi sorun sıkıntısı yaşatmayacak ama makul bütçeler oluşturacağız. Kardeşçe bir alanda buluşmuş ve iyi seyirli bir takım izleriz. Takım içerisinde ki mücadele ile birlikte ahilik ruhunu da iyi korumak lazım. Bu dönemde ahilik ruhu hakim olacak ve takımın yükselmesini sağlayacağız. Konuşulanları da yapmak önemlidir. Başarının sağlanması için gerekli yapı mutlaka oluşturulmalı, planlı ve programlı çalışma ile Kırşehir’de aidiyet duygusu oluşmalı.”
Güneykent tesislerinin olduğu alan yanında valiliğin girişimleri sonrasında yeni alan oluşturulacak. Yapılan tesis açılışı sonrasında Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan,takımın antrenmanını izleyerek futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN