Yeşil Kırşehirspor’da İmza Töreni

12 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
213 defa okundu.

 

WhatsApp Image 2017-01-11 at 13.11.50Bölgesel Amatör Ligde Mücadele Eden Yeşil Kırşehirspor’un Kadrosuna Kattığı Yeni Oyuncular İçin İmza Töreni Düzenlendi
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Yeşil Kırşehirspor’un kadrosuna kattığı yeni oyuncular Yunus Kalender, Yunus Emre Can, Necat Kalabay, Uğur Sivri, Alperen Gök, Furkan Çırakoğlu, Süleyman Moroğlu, Mefayir Tekin, Burak Tolun ve Mehmet Uzun için imza töreni düzenledi.

“BİR ŞEHRİN BİRLİK, BERABERLİĞİNİN GÖSTERGESİ SPORTİF FAALİYETLERDEKİ BAŞARISIDIR”
Sportif faaliyetlerin insanların sosyal yaşamı için önemli olduğunu vurgulayan Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan: “Bir şehrin birlik, beraberliğinin göstergesi sportif faaliyetlerdeki başarısıdır. Yeşil Kırşehirspor’un faaliyetlerini önemsiyoruz. Yalnız futbolda değil bireysel ve takım sporlarında da başarılı olunmasını arzuluyoruz.” dedi.

Yeşil Kırşehirspor’un yönetim değişikliğinden sonra yeni bir yapılanma sürecine girdiğini ifade eden Arslan, “ Kırşehir’de bürokratlar, vali, belediye başkanı, sivil toplum kuruluşları ve spor kulübümüz ile birlikte hareket ediyoruz. Bunun olumlu sonuçları olacaktır. Vatandaşlarımızdan başarılar gelene kadar sabırlı olmasını istiyoruz.” diye konuştu.
Ekonomik olarak da desteklerin arttırılması gerektiğinin altını çizen Arslan: “Yeşil Kırşehir Spor‘un ve kulübün altyapısının geliştirilmesi lazım. Bu yaşanan birlik ve beraberlik ortamında Yeşil Kırşehirspor’umuz daha iyi yerlere gelecektir. Yönetim kuruluna ve aramıza yeni katılan oyunculara başarılı bir sezon geçirmelerini dileriz.” dedi.

“BİZ ŞİMDİYE KADAR BÖYLE BİR İLGİ VE BİRLİK BERABERLİK ORTAMI DAHA ÖNCE GÖRMEDİK”
Yeşil Kırşehir Spor kulübü oyuncusu Yunus Emre Can’da yaptığı konuşmada; “Birlik ve beraberlik ortamı burada en üst seviyede. Abilerim ve kardeşlerim ile takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Biz şimdiye kadar böyle bir ilgi ve birlik beraberlik ortamı daha önce görmedik. Takımımızın güzel yerlere gelebilmesi için yaptıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Düzenlenen imza törenine AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Eski Milletvekili Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Yeşil Kırşehir Spor Kulübü Başkanı Levent Akçakoca ile Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar katıldı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On