Yeşil Kırşehirspor’a Büyük Destek

24 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
325 defa okundu.
Yeşil Kırşehirspor’a Büyük Destek

thumbnail_kvf_9847

Vali Necati Şentürk, Basın Mensuplarına Yaptığı Açıklamada, Güçlü Bir Takım Oluşturmak İçin Yeşil Kırşehirspor’a 175 Bin TL Destek Vereceklerini Açıkladı

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Yeşil Kırşehirspor Başkanı Levent Akçakoca ve kulüp yöneticisi Yakup Saylam’ın yer aldığı toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Necati Şentürk, Yeşil Kırşehirspor’u daha iyi seviyeye getirmek için Valilik ve Belediye olarak her türlü desteği verdiklerini söyledi.

Yeşil Kırşehirspor’a yaptıkları maddi yardımların artarak devam ettiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Takımın eksikliklerini biliyoruz. Gelecek sezona bu eksiklikleri gidererek hazırlanacağız. Çeşitli mevkiilere kaliteli futbolcular transfer edeceğiz. Herhangi bir sakatlık ya da kırmızı kart durumunda yedek kulübesindeki oyuncuların da güçlü olması gerekiyor. Güçlü bir takım oluşturmak ve boşlukları doldurmak için Yeşil Kırşehirspor’a geçtiğimiz günlerde 50 bin TL vermiştik. Bu sefer de 175 bin TL yardım yapıyoruz. Her şey Kırşehirliler için, her şey gençlerimiz için. Gençlerimizi spora yönlendirmekte bu yardımların önemli payı vardır. Bütün Kırşehirli hemşehrilerimizi takımımıza destek çıkmaya, maçları izlemeye davet ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de konuşmasında “Maddi destekler takımlara büyük katkılar sağlar. Kırşehir’in bütün dinamikleri birlikte hareket ederek Yeşil Kırşehirspor’u daha iyi noktalara getirmek için el birliğiyle çalışıyoruz. Bir sonraki sezonun şampiyonu olmak için çalışmalara şimdiden başladık. Başta Sayın Valimiz olmak üzere Milletvekillerimize de takıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Levent Akçakoca ise konuşmasında, Yeşil Kırşehirspor’a verilen desteklerde Vali Necati Şentürk’e, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’ya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti ve Yeşil Kırşehirspor’u hak ettiği yere en kısa zamanda taşıyacaklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On