Yerli Malı Haftası Kaman’da Kutlandı

16 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
Yerli Malı Haftası Kaman’da Kutlandı

Yerli Malı 2Yerli Malı Haftası, Kaman’da Yavuz Selim İlkokulu Anasınıfı tarafından da kutlandı.
Ülkemizde 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan resmi adıyla Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası olan Yerli Malı Haftası, Kaman’da bir çok okulla birlikte Yavuz Selim İlkokulu Anasınıfı tarafından da kutlandı.

 

Annelerinin evlerinde hazırlayıp getirdikleri yiyeceklerle Yerli Malı Haftasını kutlayan minik öğrenciler, yerli ürünlerden yiyerek, yerli malı tüketimine dikkat çekti ve ürünlerini arkadaşlarıyla paylaşmanın mutluluğu içerisinde keyifli bir gün geçirdi.

 

 

Yerli Malı kutlamaları kapsamında özel bir program hazırlayan Anasınıfı Öğretmeni Melek Kılıç ve minik öğrencileri, yerli malıyla ilgili şiirler okuyup, özel elbiseleriyle ront gösterisi gerçekleştirip Türk bayrağı açtılar.

 

Tutumlu Olmayı Küçük Yaşta Öğretmeye Çalışıyorlar

 

Yerli Malı Haftasını kutlayan Yavuz Selim İlkokulu Müdürü Erbay Bulut ve Anasınıfı Öğretmeni Melek Kılıç kutlama hakkında şunları söylediler:

 

“Çocuklarımıza küçük yaşta tutumlu olmayı ve yerli mallarını tercih etmelerini öğretmeye çalışıyoruz. Tutumluluk hiçbir zaman cimrilik demek değildir. Tutumlu insan eşyasını, malını düzenli ve temiz kullanır. Zamanını boşuna harcamaz. Kendisine ve çevresine yararlı işler yapar. Böylece kötü alışkanlıklardan da kurtulur. Mutlu ve güvenli olur” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On