YERDEN GÖĞE KADAR UÇURTMALARINIZ BELEDİYE’DEN

27 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
366 defa okundu.
YERDEN GÖĞE KADAR UÇURTMALARINIZ BELEDİYE’DEN

uçurtma şenliği 2015 tv

uçurtma şenliği 2015 tv

Kırşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Uçurtma Şenliği bu yıl 31 Mayıs  Pazar günü yapılacak. Çocukları şimdiden heyecan sardı.

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, 31 Mayıs Pazar günü yapılacak olan şenliğin saat 12.00’de Bağbaşı Mahallesi Akbayır mevkiinde düzenleneceğini ifade etti.

Uçurtmaların halka ücretsiz dağıtılacağını söyleyen Başkan Bahçeci,“Bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz uçurtma şenliğinin her yıl olduğu gibi yine çok renkli geçeceğini ümit ediyoruz. Uçurtma şenliğiyle birlikte ikramlar da sunarak halkımızın daha iyi vakit geçirmesini sağlıyoruz. Çocuklarımıza yönelik animasyonlar, palyaço gösterileri yapılacak. Böylelikle çocuklarımız da hoşça vakit geçirmiş olacak. Hemşerilerimizin belediye olarak yaptığımız programlara gösterdiği ilgiye teşekkür ediyor, pazar günü de kendilerini Akbayır mevkiine uçurtma uçurmaya davet ediyorum.” dedi.

Başkan Bahçeci, saat 11.00’den itibaren belediye önünden alana ücretsiz otobüs seferleri de düzenleneceğini söyleyerek “Bu eğlence kaçmaz!” uyarısını yaptı.

Görüşlerini adlığımız çocuklar ise geçen yıl uçurtma şenliği etkinliğine katıldıklarını ve çok eğlenceli vakit geçirdiklerini, bu yıl da katılacaklarını söyledi. Uçurtma Şenliği heyecanının şimdiden kendilerini bastığını vurgulayan çocuklar Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN