Yer Tahsisi Yapılacak

29 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.

kamannn

Belediye Başkanı Erhan Talu, Yaptığı Konuşmada Kaman’a Yatırım Yapmak İsteyen Yatırımcılara Belediye Olarak Her Türlü Kolaylığın Sağlanacağını Söyledi

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, yatırımcı firmaların temsilcileri ile bir araya gelerek talepleri dinledi. Burada tesis kurmak isteyen, müracaat edenlere ücretsiz yer tahsisi yapılacak dedi.

Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Belediye Başkanı Erhan Talu ve diğer yetkililerin hazır bulunduğu toplantıda, Geyik Gurup, BS Yatırım, Enso Elektrik, Kamanlı mobilya imalatçıları, sağlık, tahıl ve ceviz üreticilerinden oluşan yatırımcı firmaların temsilcileri ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Milletvekili Mikail Arslan, özellikle Kırşehir’in meralarında ıslah programına dahil edilmesinden sonra Tarım ve Hayvancılık alanında cazip bir bölge olduğunu hatırlatarak, “ Ankara’ya yakınlığından dolayı Kaman, Hem Tarım hem Hayvancılık hem de diğer alanlarda tesis kurmak isteyen yatırımcılar için ideal bir yerdir. Organize Sanayi bölgemize tesis kurmak isteyen herkesin talebine cevap vereceğiz” dedi.

Kaman Kaymakamı Murat Girgin’de verdiği bilgilerde 1364 dönüm alanı olan Kaman Organize Bölgesinin yaklaşık 500 dönümünün tüm alt yapı işlerinin tamam olduğunu, ilk etapta başvuracak tüm yatırımcılarımızın taleplerini karşılayacak yeterli yatırım alanının olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Erhan Talu, yaptığı konuşmada Kaman’a yatırım yapmak isteyen yatırımcılara Belediye olarak her türlü kolaylığın sağlanacağını söyledi.

Kaman Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Dr. Kamil Özdemir’de yaptığı konuşmada bölgedeki su tesisi, atık su ve elektrik konusunda bilgiler verdi.

Kaman Organize Sanayi Bölgesine, Mobilya İmalatı, PVC imalatı, Yenilenebilir Enerji, Sağlık ürünleri, Bakliyat Entegre tesisi ve Ceviz Ürünleri için talep geldi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN