“Yenilikleri Kırşehir’e Taşımak İstiyoruz”

6 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1151 defa okundu.
“Yenilikleri Kırşehir’e Taşımak İstiyoruz”

“Yenilikleri Kırşehir’e Taşımak İstiyoruz”

Kırşehir’e güzellik merkezlerinin bir yenisi daha eklendi. Türkiye genelinde 37 şubesi olan Queenzz güzellik merkezi ilimiz Kırşehir ‘e 38. Şubesini açtı.

Gazetemiz 40 Arena’ya açıklamalarda bulunan Queenzz güzellik merkezi işletmecisi Arda Erdal Şıla, son teknoloji makinler ile hizmet verdiklerini söyledi.

Fiyatların vatandaşın bütçesine uygun olduğunu dile getiren Şıla, şu ifadelere yer verdi: “Kırşehir Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi olarak Kırşehir’e yeni güzellikler getirdik. 38 İl’de kurumsal bir şube olarak yenilikleri Kırşehir’e taşımak istiyoruz. Bu süreçte bilinçsiz olan birçok bayanımızı bilinçlendiremeye geldik. Yapmakta olduğumuz işler Buz epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı, cilt gençleştirme, leke akne giderme, hydrafacial, zayıflama yöntemleri,g5 selülit giderme, çatlak giderme, dövme silme, kıl teknik, ipek kirpik gibi birçok işlemi ağırlık olarak bu ilerleyişte zaten sağlıyoruz. Fiyatlarımız Kırşehir olanaklarına uygun şubeye gelip görüşme yaptığınız da zaten yüz yüze görüşülür. Belli bir fiyat listemiz yok sürekli değişiyor. Makinalarımız son sürüm ağrısız işlem dedikleri makinalar aslında bizde. Robotx alexandrite makinasını kullanıyoruz %85 oranında tüylerde dökülme garantisi veriyoruz.” Diye konuştu. (HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On