YENİLENMİŞ ARAÇLAR İLE ÇİFTÇİLERİN HİZMETİNDE!

4 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
292 defa okundu.
YENİLENMİŞ ARAÇLAR İLE ÇİFTÇİLERİN HİZMETİNDE!

IMG_7512                İl Müdürü Kenan Şahin Yıl Sonuna Kadar Kiralanan Araçların Teslim Alımı İle İlgili Açıklama Yaptı

İl Müdürü Kenan Şahin yıl sonuna kadar kiralanan araçların teslim alımı ile ilgili açıklamalarda bulundu: Şahin yapmış olduğu açıklamada;” 12 adet Panelvan tipi 2016 model Dizel araçlarımız ile çiftçilerimizin hizmetinde olduklarını belirtti. Kiralamış olduğumuz araçların 6 âdetini İlçe Müdürlüklerimizin hizmetine, geriye kalan 6 âdeti de Şube Müdürlüklerimizin hizmetine sunduk.” İfadelerini verdi.

İl Müdürü Şahin eli toprak kokmayan ziraatçi ziraatçi değildir düsturuyla hareket ettiklerini söyledi. “Yenilenen araç filomuz ile birlikte çiftçilerimize daha hızlı ulaşacağız, onların sorunlarını yerinde tespit edip Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimlerimiz ile birlikte çiftçilerimizin hizmetinde olacağız. Araç Filomuzu Süne mücadelesinde, ilaç ve gübre bayi kontrolünde, tohumluk bayi kontrolü, bitki koruma hizmetlerinde yem bitkileri desteklemeleri için arazi kontrolünde,  fenolojik gözlem, Çiftlik Muhasebe Veri Ağı (ÇMVA) çalışmalarında, hayvan aşılaması, hayvan küpelemesi, gıda denetimleri ve diğer çeşitli çalışmalarımızda kullanacağız.” dedi.

Şahin konuşmasının sonunda” Allah araçlarımızı kazasız belasız çiftçilerimizin hizmetinde kullandırmayı nasip etsin” diyerek temennide bulundu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN