YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

3 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ARCSON

Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Yenileme Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ettiriyor

Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, müdürlük yenileme çalışmaları hakkında açıklama yaptı: İl Müdürü Şahin; “Müdürlüğümüze ait 1991 Model, 23 kişi kapasiteli Midibüs servis aracının kullanılır lığını yitirmesi ve ihtiyaçları karşılamaması nedeniyle 2015 Model, 25 kişi kapasiteli yeni bir Midibüs ilimiz çiftçilerinin ve çalışanlarımızın hizmetine girmiştir. Ayrıca bu araç İlimiz Tarımını temsilen araç giydirmesi yapılmıştır.

Çiftçilerimizin daha hızlı ve daha nezih ortamlarda hizmet alabilmesi amacıyla binalarımızda yenileme çalışmaları hızla devam etmektedir. Bu kapsamda İl Müdürlüğümüz ikinci lojman binası Z1 ve Z2 numaralı daireler hizmet binasına dönüştürülmüş ve Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğümüz bu bölümlerde hizmet vermektedir. Ayrıca Ek hizmet binamızın da giriş katında bulunan Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) odamızın yetersiz  ve dar olması nedeniyle aynı binamızın diğer cephesinde tadilat yapılmış, daha geniş, nezih ve ferah bir ortam sağlanmıştır.

Diğer yandan yetersiz kalan hizmet binalarımızın bütünlük sağlaması için ve çiftçilerimize daha iyi ortamda hizmet sunmak amacıyla, Sayın Valimiz ve Milletvekillerimizin destekleriyle, tüm şube müdürlüklerimizin içerisinde yer alacağı yeni bir İl Müdürlüğü hizmet binası yapılması için proje çalışmaları başlatılmıştır. Bu kapsamda Bakanlığımız ile görüşme ve yazışmalar yapılmıştır. Sayın Milletvekillerimiz bu konunun takipçisi olacaklarını belirtmişlerdir.

Bu çalışmalarda bizlere destek veren Sayın Valimiz Necati Şentürk ve Milletvekillerimize şükranlarımı arz ederim.” dedi.

İlimiz çiftçilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışmalara süratle devam edeceğini belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN