Yenice Mahallesi’nde muhtar adayı Ümit Cihan; “Babamın İzindeyim” dedi

22 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1294 defa okundu.
Yenice Mahallesi’nde muhtar adayı Ümit Cihan; “Babamın İzindeyim” dedi

Yenice Mahallesi’nde muhtar adayı Ümit Cihan;

“Babamın İzindeyim” dedi

Kırşehir’de 31 Mart Muhtar Adaylık seçimleri için kadın adaylar da kollarını sıvadı. Yenice Mahallesi’nde Ümit Cihan muhtar adayı Şehrimizde üç dönem Yence Mahallesi Muhtarlığı görevin yürüten, gösterdiği güler yüzlü çalışmalarla halkın sevgi ve saygısını kazanan ve geçtiğimiz ay geçirdiği kalp kriz sonucu 70 yaşında vefat eden merhum Muhtar Veli Cihan’ın kızı Ümit Cihan “Babamın izindeyim” sloganı ile Yence Mahallesi’nde muhtar adayı olarak çalışmalara devam ediyor.

KIRŞEHİR’DE MUHTAR ADAYLARI ARASINDA KADIN ADAYLAR DA ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

Geçtiğimiz ay geçirdiği kalp krizi sonucu 70 yaşında vefat eden Muhtar Veli Cihan’ın kızı Ümit Cihan “Babamın izindeyim” sloganı ile Yenice Mahallesi’nde muhtar adayı oldu.

Yenice Mahallesi’nde Ümit Cihan muhtar adayı Şehrimizde üç dönem Yenice Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten, gösterdiği güler yüzlü çalışmalarla halkın sevgi ve saygısını kazanan merhum Veli Cihan’nın kızı Ümit Cihan muhtarlık açıklamalarıyla ilgili gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti; “Doğum büyüdüğüm ve babam rahmetli Veli Cihan’ın üç dönem hizmet verdiği Yenice Mahallesi’de Kırşehirlilere hizmet etmek için bu yola baş koydum.

BABAMDAN GÖRDÜKLERİMİ, ONUN TECRÜBELERİNDEN YARARLANARAK HAYATA GEÇİRECEĞİM

Mahallemizin sorunlarını çözmek ve vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olacağım. Bir kadın muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına başladım. Yapmam gereken her şeyin farkındayım. Ev ev gezerek seçmenlerime hem kendimi tanıtıyorum, hem de onların istek ve şikayetlerini dinliyorum.

Yenice mahallesi “Babamın İzinde” olmamı takdir ediyor. Bayan olarak böyle bir girişimde bulunmam ilgi görüyor. Bu da beni fazlasıyla mutlu ediyor. Zaten mahalle halkı babamla birlikte beni de yakından tanıyor. Desteklediklerini gördükçe de ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum.

İnşallah 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde mahalle halkının oylarıyla muhtar seçilip, mahalleme ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri vermek istiyorum. Gelin hep beraber Yenice Mahallesini güzelleştirelim.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN