Yeni Şehir İçi Minibüs Terminali İnşaat Alanından Pis Kokular Geliyor

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
789 defa okundu.
Yeni Şehir İçi Minibüs Terminali İnşaat Alanından Pis Kokular Geliyor

Kentte ulaşımın kolaylaşması için Eski pazar yeri alanında inşaatına başlanan yeni şehir içi minibüs terminalinin İnşaat alanı tabanından gelen su arıtılamıyor.

Yeni Şehir İçi Minibüs Terminali İnşaat Alanından Pis Kokular Geliyor

Eski pazar yerinde 10 bin 500 metrekarelik alana Kentte ulaşımın kolaylaşması için yapılan yeni şehir içi minibüs terminali inşaatının yapıldığı alan geçmişten gelen bataklık olması sebebiyle alan yine su ile doldu. İnşaat alanı çevresinde bulunan Dükkânların çevresinde çatlaklıklar oluşması esnafları bir hayli korkutuyor. Geçtiğimiz aylarda yağan yağmur ile İnşaat alanının çevresinde yolda oluşan çöküntüler vatandaşların gözünü korkuturken, şimdi de dükkânların önünde toprak kaymasından dolayı oluşan çatlaklıklar Esnafları endişelendiriyor.

“BORULAR PATLAK VERDİ”

İnşaatın hızlı ilerlememesinden şikâyetçi olan çevre esnaflar ve vatandaşlar şimdide İnşaat alanı tabanından çıkan suyun arıtılamayıp çevreye pis koku yaymasından yakınıyor. Tabandan çıkan suyun arıtılmaya çalışılması sonucu boruların patlamasından dolayı çevreye rahatsız edici bir koku yayıldığını söyleyen çevre esnafları, “Burada bulunan su tabandan geliyor. Tabandan geldiği için hala arıtamadılar.  Arıtsalar da tekrar bir yerden daha patlak veriyor ve bu sebeple koku yayılmasına neden oluyor.  Birde buranın tabanı bataklık buraya şimdi ne belediye ne de biz bir şey yapabiliriz. Borularla çekilmeye çalışılan Su birikintisine ilaçlama yaptılar ama yine koku hala kesilmedi”

“ÇALIŞMALAR YÜZÜNDEN BİNALAR YERİNDEN KAYACAK”

Esnaflar dükkânlarının çevresinde oluşan çatlaklar yüzünden zor durumda kaldıklarını belirterek, çalışmamaların uzuyor olmasından bir hayli yakınıyor.

“İNŞAAT ALANINDA YAPILAN ÇALIŞMALAR DÜKKÂNLARIN ÇATLAMASINA NEDEN OLDU”

“Yapılan hizmetler güzel ama yapılan işlerin gecikmesi bizleri zor duruma düşürüyor. Burayı kazdılar ve kazınca bina komple kaydı. Binanın diğer tarafla birbiriyle bağlantısı olmasa bina kayıp gidecek. Kaldırımı görüyorsunuz ama buna insanlar ne yapsın?  Çalışmaların biraz daha hızlı olmasını ve bozulmuş olan yolların ve kaldırımların yerinden oynamadan bir an önce hızlı bir şekilde bitmesini istiyoruz”

“VATANDAŞ BETONLAŞMAKTAN DA SIKILDI”

Daha öncesinde şehirde tarım ile uğraşacak alanların çok olduğunu söyleyen vatandaşlar, şimdi her yerin beton olmasından şikâyetçi. “Eskiden buralar topraktı bir şeyler ekerdik şimdi her yer betonlaştı. Toprak, kerpiç ev 100 sene duruyor. Betonlaşmayla beraber ileride herkes hastalanmaya başlayacak”

“PAZARIN KURULACAĞI GÜNLER İZDİHAM YAŞANIYOR”

“Pazar ve pazartesi günü kurulan pazarda, Pazarcılar rahat bir şekilde sergisini açıp kuramıyor. 3-4 santimle beraber idare etmeye çalışıyorlar ve geçecek yer kalmıyor. Pazarın kurulduğu zamanlarda burada resmen izdiham yaşanıyor” ifadelerine yer verildi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On