Yeni kurs dönem kayıtları başlıyor

13 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.

DSC_3638

Şehrimizin Eğitim ve Sanat Merkezi Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarımızda yeni dönem kurs kayıtlarımız başlıyor

Sosyal Belediyecilikte öncü Belediye olma yolunda hızla ilerleyen Kırşehir Belediyemiz yeni dönem kurs kayıtlarımız başladı.

Bugüne kadar 80 farklı branşta eğitim veren merkezlerimizde bu dönem müzik, el sanatları, kişisel gelişim ve spor eğitimi için 15-26 Eylül arasında gerçekleşecek kurs kayıtları için Kırşehirliler Aile Yaşam merkezi kurs kayıt birimine başvurabilirler

Aile Yaşam Merkezi’nin faaliyete başladığı günden bu yana çeşitli kurslar düzenleyerek Kırşehir halkını sosyal ve kültürel birçok faaliyet ve kursla buluşturduklarını söyleyen Başkan Bahçeci, “ Merkezimizde bilgisayar kursları, büro yönetimi ve sekreterlik, el sanatları teknolojisi, grafik ve fotoğraf, kişisel gelişim, müzik ve gösteri sanatları, korolar, sanat ve tasarım, spor, yabancı dil gibi birçok alanda eğitim veriliyor.

Sosyal belediyecilikte öncü belediye anlayışıyla hareket ederek    vatandaşlarımızın sosyal anlamda eksik olduğu her konuda çalışıyoruz.

Vatandaşlarımız tarafından Aile Yaşam Merkezi’mize çok yoğun bir ilgi var.

Bu da bizi çok mutlu ediyor. Kursiyerlerimiz kurslarımız sayesinde hem kültürel anlamda kendilerine katkı sağlıyorlar hem de sosyalleşme anlamında kendilerin büyük bir katkı sağlıyorlar.

Yeni dönemde de açacağımız kurslara tüm Kırşehirlileri davet ediyorum. ”diye konuştu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN