Yeni Kabinenin Kurulmasıyla Piyasalar Yeniden Hareketlendi

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
578 defa okundu.
Yeni Kabinenin Kurulmasıyla Piyasalar Yeniden Hareketlendi

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kabinesinin açıklanmasıyla, piyasalarda ki hareketlilik yine baş döndürecek cinsten.

Yeni Kabinenin Kurulmasıyla Piyasalar Yeniden Hareketlendi

Döviz ve altında ki art arda yaşanan artış ve hareketliliğin seçim sonrası normal bir seviyeye düşmesi beklenirken Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kabinesinin açıklanmasının ardından piyasalar yeniden baş döndürmeye başladı. Beklentinin gerçekleşmesi ve bakanların açıklanmasına karşın ofis ve kurullara ilişkin atamaların henüz tamamlanmaması nedeniyle Türk lirası değer kaybederken, kaybedilen bu değerin kısa süreli olması umut ediliyor.

“BAKANLAR KURULU AÇIKLANDI, FİYATLARDA YÜZDE 3’E YAKIN YÜKSELME OLDU”

Ekonomide ki Bakanlıkların paylaşımında ekonomide istenilen kişilerin olmamasından dolayı dış baskı nedeniyle fiyatlar tekrardan yükselişe geçtiğini söyleyen Saatçiler, Sarraflar, Halıcılar ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Mustafa Çakır, “Altın fiyatlarında seçimden sonra düşüş yaşanmaya başlamıştı ama yeni kabine kurulduktan sonra, Ekonomide ki Bakanlıkların paylaşımında ekonomide istenilen kişilerin olmamasından dolayı fiyatlarda dış baskı nedeniyle tekrardan, Yüzde 3’e yakın yükselme oldu. Altında Onstan dolayı fiyatları baya yüksek”

“KURULAN KABİNENİN PERFORMANSINA GÖRE FİYATLAR DÜŞEBİLİR”

Saatçiler, Sarraflar, Halıcılar ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Çakır, “Şuanda Çeyrek altın alış fiyatı 305 Civarında satış fiyatı 315-318 civarında değişiyor. Hurda Bileziğin alış fiyatı 173, satış fiyatı 184 Lira civarında. Bugünde Cari açığında ki yükselmeden dolayı Döviz fiyatları tekrar yüzde 0,80 – 1 civarında yükselme oldu. Ama ilerleyen günlerde kurulan kabinenin yüz günlük performansına bakarak iyi bir performans sergilenirse Döviz ve altın fiyatlarında gevşeme ihtimali var. Bunu önümüzdeki günlerde takip edeceğiz. Döviz fiyatları düştükçe altın fiyatları da düşmeye başlayacaktır” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On