YENİ HİZMET BİNASI İÇİN PROJE YAPILACAK

26 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
334 defa okundu.
YENİ HİZMET BİNASI İÇİN PROJE YAPILACAK

IMG_3544 (1)Kaman Emniyet Müdürlüğü ‘neYeni Hizmet Binası İçin Proje Yapılacak

Kaman Emniyet Müdürlüğü’ne yeni hizmet binası yapılması konusunda harekete geçildi. Yapılacak olan hizmet binasının bu yıl projesine başlanacak.

BU YIL PROJESİ, ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE İHALESİ

Konu hakkında açıklama yapan milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, “Kaman’ın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde bir emniyet müdürlüğü yapılması gerekliyor. Bu konuda, İçişleri Bakanımız Sayın Efkan Alan ile görüşmelerimiz oldu. Bu yılın yatırım programına, yapacağımız emniyet müdürlüğünün projesini aldık. Kaman’ın ihtiyaçlarını ve isteklerini değerlendirerek hazırlayacağımız proje tamamlandıktan sonra ,önümüzdeki süreçte ihalesini yapıp Kaman Emniyet Müdürlüğü’ne yeni bir hizmet binası kazandırmış olacağız.

Yeni yapılacak olan hizmet binasında öncelikli olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına tam manasıyla karşılık verecek bir model planlıyoruz. Bununla birlkte Emniyet Teşkilatımızın ve personelimizin de rahatlıkla çalışabileceği bir hizmet binasını Kaman’a yapacağız.” şeklinde konuştular.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On