Yeni Bir Başlangıç

8 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
688 defa okundu.
Yeni Bir Başlangıç

Hiçbir şey için “çok geç değil” evet gerçekten çok geç değil. Çünkü her şeyin başlangıç yeri “şimdi bulunduğunuz” yer, konum, ,imkan, kariyer, şartlardır.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Yeni bir başlangıç için çok geç olduğunu ve zaten dünyada uzun süre var olamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Eğer hala hayattaysanız ve nefes aldığınızın farkındaysanız asla çok geç değildir. Emin olun sandığınızdan daha erkendir. Çünkü şimdi başlıyoruz.

ŞİMDİ BAŞLIYORUZ

“Bir kişi kendi şansını kendi yaratmadığı sürece, şans faktörü insanlara komik gelir.”

J.B. Mathews

Mathews ne güzel söylemiş değil mi? Topu şansa, mazeretlere, şikayet ve suçlamalara atmak size sanal bir rahatlama alanı sağlar. Gerçek huzur, güven yaşamın keyfini yaşamak isteyenler eyleme geçenlerdir.

“Kendimize sahip çıkmak bizim elimizdedir.”

Mustafa Kılınç

“Siz” şimdi başlamaya hazır mısınız? Bunu özellikle “kendiniz” için yapın. Buna hakkınız var. Bu gücü kendimde bulamıyorum mu diyorsunuz? Size şimdi eyleme geçecek gücü veren teknikle buluşturacağım..

EYLEM – GÜÇ TEKNİĞİ

İnsan beyni muhteşem bir potansiyele sahiptir. Şimdi eyleme geçmek isteyen fakat bir türlü başlayamayanlar için bir teknik vereceğim. Günde 10 dk. Yapın ve eyleme geçin.

GÜÇ TEKNİĞİ UYGULAMASI

1) Ayakta göğüs kafesiniz dik, bacaklarınız omuz genişliğinde açık bir şekilde durun.

2) Burundan “doğal” zorlamadan bir nefes alın.

3) Nefesinizi yine “burundan” çok yavaş ve sakince bırakın.

4) Nefesi alırken ve verirken bir direnç oluşturmaktan uzak durun.

5) Yavaşça alın ve yine burundan çok daha yavaşça bırakın.

6) Uygulama süresi günlük “10 dk” dır.

Yeni başlangıçlar, güçlü ve sakin bir beyne sahip olmak için “10 DK” ayıracak zamanınız vardır. Öyle değil mi?

Sizinle POPE JOHN XXIII’ın sözünü paylaşmadan geçmek istemiyorum.

“Korkularınızdan değil, umutlarınızdan ve hayallerinizden beslenin. Öfkelerinizi değil, açığa çıkaramadığınız potansiyelinizi düşünün. Denediğiniz ve başarısız olduğunuz şeylerle ilgilenmeyin, gerçekleştirme ihtimaliniz olan şeyler üzerinde yoğunlaşın.”

Bilmenizi isterim ki;

Zihninizde canlandırabildiğiniz herhangi bir şeyi yapabilecek kadar cesaretlisiniz. Yaşınız, cinsiyetiniz, ırkınız ya da daha önceki deneyimleriniz geleceğin ne olacağına karar verecek şeyler değildir.

Geleceğinizi şekillendirecek olan şey verdiğiniz kararlardır. Büyük işler yapmaya başlamak için hiçbir zaman geç değildir.

“Başarılı bir hayatın iki unsuru vardır;

Amaç ve kararlılık”

Mustafa Kılınç

NE İSTEDİĞİNİZİ BİLİN!

BU HAYATTA Kİ AMACINIZ NE? BİLİN….

Farkında Olun ve Şimdi BAŞLAYIN…

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On