Yazın Olmazsa Olmazı Mangal Artık Lükse Kaçıyor

30 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
516 defa okundu.
Yazın Olmazsa Olmazı Mangal Artık Lükse Kaçıyor

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte eşi ve çocuklardı ili doğaya çıkıp mangal keyfi yapmak isteyen Kırşehirliler et ve kanat fiyatlarının yüksekliği ile adeta şok olmaya başladılar.

Yazın Olmazsa Olmazı Mangal Artık Lükse Kaçıyor

Ramazan ayının ardından mangala gitmek isteyen Kırşehirliler, ani hava değişikliği ve yağmurlar nedeniyle bunu yapamazken, birkaç haftadır hava sıcaklıklarının artması ile mesire ve doğaya çıkıp mangal yapmak istediler. Hava sıcaklıklarının hissedilir derecede artınca mangal sezonu da açıldı.

FİYATI GÖREN VAZGEÇİYOR

Ancak kısa süre öncesine kadar kilosu 12-14 lira seviyesinde seyreden tavuk kanadının kilosunun bir anda 18 lirayı geçmesi ile adeta şok olan vatandaşlar ister istemez pikniğe gitmekten vazgeçmeye, ya da kanat erine bütün tavuğu parçalatarak onunla gitmek zorunda kalıyor.

18 LİRAYI GEÇTİ

Havaların ısınmasını fırsat bilip ailesiyle mangal keyfi yapmak isteyenler ise kasap ve marketlerin yolunu tutuyor. Mesire alanlarına akın eden vatandaşların vazgeçilmezi arasında yer alan tavuk kanadının kilosu 18 lirayı geçti.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On