YAZ SPOR OKULLARI 29 HAZİRAN AÇILIYOR

21 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
402 defa okundu.
YAZ SPOR OKULLARI 29 HAZİRAN AÇILIYOR

fotoKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Bu Etkinliklerin Hepsi Sosyal Sorumluluk Projesidir.”

Kırşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği Yaz Spor Okullarının açılışı Ahi Stadyumunda 29 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak.

Açılışla ilgili açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “2009 yılından beri Belediyemiz tarafından düzenlenen 2012 yılından itibaren de Gençlik ve spor Hizmetleri İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz yaz spor okullarına ait kayıtlar Haziran başında başladı. Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Bizler bireylerin spora eğilimli olması ve daha dinç yaşaması için sporun son derece önemli olduğunu düşünerek bu kurslarımızı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle ortaklaşa düzenliyoruz. Bu etkinliklerin hepsi sosyal sorumluluk projesidir. Kırşehir Belediyesi olarak sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuk ve gençlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu yüzden yaz spor okulları geleneksel hale getirerek bu tip faaliyetlerin çocukların zihinsel ve fiziksel gelişime katkı sağlaması için devam etmesini diliyoruz. Türk insanının spor ve sanata yöneldiği zaman dünyada başarılı olamayacağı hiçbir şey yoktur. Sanat alanını Aile Yaşam Merkezine, konaklarımız ve Gençlik Merkezinde açtığımız kurslarla destekliyoruz.

Yaz okulları; Atletizm, badminton, basketbol, bedensel engellilere yönelik kurslar, bilardo, bocce bowling, boks, dart, futbol, güreş, halk oyunları, hentbol, işitme engelliler, jimnastik, judo, kick boks, kort tenisi, masa tenisi, muay thai, okçuluk, özel sporcular, karate, satranç, taekvando, voleybol, wushu ve yüzme sporlarından oluşmaktadır. Spor dallarımıza kayıtları bekliyoruz. Kayıtlar Kırşehir Belediyesi ile Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne başvuru yapılabilir. ” dedi

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN