YAZ OKULU KURSLARI İLE YÜZLERCE ÇOCUK HEM EĞLENİYOR, HEM ÖĞRENİYOR

18 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
260 defa okundu.
YAZ OKULU KURSLARI İLE YÜZLERCE ÇOCUK HEM EĞLENİYOR, HEM ÖĞRENİYOR

3

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Konaklarımıza Her Geçen Gün İlginin Artması Bizleri Mutlu Ediyor.”

Kırşehir Belediyesine bağlı Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde yaz boyunca kurslarına devam etti.

Merkezlerde resim kursundan, gitara, piyanodan bağlama saz kurslarına kadar çok sayıda kursa katılım oldu. Belediye Gençlik Merkezimizde 16 branş 232 kursiyer, Aile Yaşam Merkezinde 9 branş 23 grup 270 kursiyer, Kervansaray Konağı’nda 8 branş 150 Kursiyer, Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde 5 branş 74 Kursiyer ile dönemi kapattı.

Gençlerimizin ve çocuklarımızın yaz dönemini verimli geçirmeleri için açtığımız kurslara katılımın yoğun olması bizleri son derece mutlu etti diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Mahallelerimizde 2013 yılında açtığımız konaklarımızda o mahallede ikamet eden bayanlarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Aynı şekilde Aile Yaşam Merkezimiz ve bu yıl faaliyete geçirdiğimiz Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurs, seminer ve kulüpler yoğun ilgi topluyor. Dönem boyunca kurs merkezlerimize katılımın yanında yaz döneminde de çocuklarımızın ve gençlerimizin yoğun ilgi göstermesi bizleri son derece mutlu ediyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışan Belediyemiz gençlerimizin, çocuklarımızın ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kış döneminde olduğu gibi yaz döneminde de etkinliklere devam etti. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN