YAZ OKULLARINA İLGİ FAZLA

28 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
220 defa okundu.

12_7

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne Bağlı Spor Tesislerde 5–18 Yaş Arası Gençlere Spor Eğitimi İçin Başvurular Başladı

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kırşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz il spor merkezleri ve engelliler il spor merkezleri çalışmaları tüm hızı ile devam ettiği bildirildi.

Okulların kapanmasıyla birlikte başvuruların yoğun bir şekilde arttığı şu günlerde İl spor merkezlerinde; sporu sevdirmenin, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmanın, toplumda spor kültürünü güçlendirmenin ve sporun daha geniş kitlelere yayılmasını amaçlandığı belirtildi. İl spor merkezlerin de başarılı olan ve gelecek vaat eden çocukların spor kulüplerine yönlendirilerek, profesyonel spor yaşamlarına ilk adımlarını attıkları belirlendi.

İl Spor Merkezlerine (Yaz spor okulları) gençlerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Yaz okullarına özellikle ilköğretim ve ortaokul çağındaki çocukların tatile girdiği yaz aylarında serbest zamanlarını uzman antrenörler nezaretinde spor yaparak değerlendirmeleri için mükemmel bir imkân olan yaz spor  bu zamana kadar 8,837 bayan ve 8089 Erkek toplamda da 13,926 sporcu başvuru da bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı spor tesislerde 5–18 yaş arası gençlere Atletizm, Badminton, Basketbol, Boks, Cimnastik, Güreş, Halter, Hentbol, Tenis, Masa Tenisi, Voleybol, Okçuluk, Satranç, Judo, Teakwondo, Bilardo, Halk Oyunları, Futbol, Bocce, Bowling, Dart, Muay Thai, Wushu, Karate, Kick Boks, Bedensel Engelliler, İşitme Engelliler, Özel Sporcular ve Yüzme (Ücretli) olmak üzere 27 farklı branşta ücretsiz olarak verilecek il spor merkezlerine kayıtlar devam ettiği öğrenildi.

Bu bağlamda Kırşehir merkez ve ilçe müdürlüklerine 05-18 yaş grubu tüm çocuk ve gençleri tesislerinde spor yapmaya beklendiği bildirildi.

Başvuru için “Kayıt: Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü / Spor Servisi Birimi

Gerekli Belgeler; Form (Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünden Alınacak), Vesikalık Resim (1 Adet)

Tel: 038 213 11 60 / Dahili: 110”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On