YAZ KUR’AN KURSLARI ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI 

16 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
382 defa okundu.
YAZ KUR’AN KURSLARI ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI 

 

kurankursuyrsKırşehir İl  Müftülüğü Tarafından 2016 Yaz Kur’an Kursları Arası Bilgi Yarışması İl Müftülüğü’nün Konferans Salonunda Yapıldı

Kırşehir’de bütün camiler ve Kur’an kurslarında açılan Yaz Kur’an kurslarına devam eden öğrenciler için bilgi yarışması düzenlendi.

Düzenlenen yarışma programı öncesi çocuklara yarışmada uymaları gereken konular ve kurallar hatırlatıldı. Daha sonra İl Müftü vekili Bekir Ercan bir açılış konuşması yaparak yapılan yarışmaya katılan bütün öğrencilere başarılar diledi. Ercan konuşmasında ; “Kur’an kurslarımızda öğrenmiş olduğunuz bilgilerden biraz sonra sınav olacaksınız hepinize hoş geldiniz diyorum. Sevgili çocuklar Kur’an-ı Kerim’i öğrenmeliyiz, anlamalıyız ve yaşamalıyız. Yarışmalar sadece birinci ikinciyi belirlemek değil kurslarımızda öğrendiklerinizi burada sergileyebilmektir. Yapılan bu yarışmaya katılan ve cesaret gösteren bütün öğrencilerimiz bizler için çok değerlidir. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ayrıca emeği geçen görevlilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra yarışmaya katılan öğrenciler yerlerini aldı ve ardından yarışma başladı. Yarışma sonunda dereceye giren öğrenciler yarın  Gölhisar parkında düzenlenecek piknikte ödüllendirilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN