“Yaşlılarımıza Hürmet Kararımız Evet”

22 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
171 defa okundu.

thumbnail_RESİM (8)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Cumhurbaşkanımız Bu Ülke İçin Bir Şanstır Kıymetini Bilmemiz Lazım.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Yaşlılar Haftası nedeni ile Ak Parti Genel Merkezinin Türkiye genelinde eş zamanlı düzenlediği “Yaşlılarımıza Hürmet Kararımız Evet” programında huzurevi sakinleri ile Ağalar Konağında yemekte buluştu.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer’inde katıldığı yemekten sonra yapılan konuşmalarda Bizleri bir araya getirdiği için Ak Parti İl Başkanlığına teşekkür ediyorum diye konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; “Yaşlılar Haftası nedeni ile böyle güzel organizasyon yaptıkları için Genel Merkezimize ve bizleri sizlerle burada buluşturan Kırşehir İl Başkanlığımıza teşekkür ediyorum. Sizler bizim için son derece önemli, son derece kıymetlisiniz. Büyüklerimiz ve atamız olarak sizlerin duasını almak, sizlerin hayır duasını almak, sizleri mutlu etmek, memnun etmek hem devletimizin önemli görevlerinden bir tanesi hem de bizlerin en önemli görevlerinden bir tanesi. Türkiye’de her şey geliştiği gibi Sosyal hizmetler manasında da çok önemli gelişmeler oluyor. Kırşehir’in ilk atıldığı dönemi hatırlıyorum. Temel atıldıktan 15 sene atıl vaziyette bekledi. 15 yılda bir tuğla koyamadı. Türkiye o günlerden bugüne geldi. Yaşlı Bakım evimiz bitmek üzere bir buçuk yıl gibi kısa sürede bitti. Türkiye gerçekten bu manada çok önemli ilerlemeler kaydediyor. Bu nasıl oluyor , eğer samimi çalışırsanız , Allah için dürüstçe çalmadan,çırpmadan , Milletin kaynağını hiçbir yere aktarmadan,sadece millet için kullanırsanız işte bu hizmetler hastaneler, yollar,sosyal hizmetler yapılır. Allah yapanlardan ve Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Cumhurbaşkanımız gerçekten bu ülke için bir şanstır. Millet olarak onun kıymetini bilmemiz lazım. Cumhurbaşkanımıza şuan herkes saldırıyor. Almanya, Hollanda, saldırıyor. Dertleri ne bizi çok sevdiklerinden değil, sadece bizim büyümemizi gelişmemizi istemiyorlar. Türkiye eskiden olduğu gibi kaynaklarını bunlara aktarsın istiyorlar. Başbakanlar oturduğu yerden titresin istiyorlar. Cumhurbaşkanları oturduğu yerde korksun istiyorlar. Acaba Almanya ne der. Fransa ne der. İngiltere ne der diye korksun istiyorlar. Millet artık uyandı. Türk Milleti artık her şeyin farkında. Öncelikle sizlerin hayır duasını istiyoruz. Türkiye önemli bir süreçten geçiyor. Bu önümüzdeki bin yılı etkileyecek çok önemli bir adım atılıyor. Türkiye daha güçlü yönetilmesi için on eski ayağımıza bağ olan o koalisyonlara bizleri yıllarca mahkûm eden sistemden artık güçlü irade. Bir cephe referandumda bu sistem değişikliğinin geçmemesi için elinden her şeyi yapıyor dertleri Türkiye gelişmesin, büyümesin derdindeler. İnşallah milletimiz farkında neyin ne olduğunu artık Türk milleti çok iyi biliyor. Kimin Türkiye’nin hayrına çalıştığını kimin Türkiye’nin kötülüğüne çalıştığını milletimiz artık çok iyi anlıyor. “ dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci konuşmasının son bölümünde; “Biz her zaman sizlerin yanınızdayız kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyin farklı etkinlerde huzurevine geliyoruz. Zaman zaman böyle etkinliklerde bir araya geliyoruz. Eğer bir millet kendi büyüğünü yaşlısının duasını alamıyorsa bir genç anasının , babasının duasını alamıyorsa o gençten bir hayır gelmez. Sizlerin duaları bizler için kıymetli Allah razı olsun hepinizden. Allah size sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin. Huzurumuzu kaçırmasın. Her türlü eksiğinizde yanınızdayız. Yaşlılar haftasınız kutlu olsun. “İfadelerini kullandı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN