YAŞLILARA KİTAP OKUNDU

4 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
141 defa okundu.
YAŞLILARA KİTAP OKUNDU

 

DSC_0062Huzur Evi Sakinlerine 52. Kütüphane Haftası Anısına 52 Kitap Hediye Edildi.

 

Ülkemizde okumanın ve kütüphanelerin öneminin vurgulandığı, 52. Kütüphane Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından Kırşehir Huzur Evine bir ziyaret gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyarete Ahi Evran Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Dilber Sarıkaya ile kütüphaneciler katıldı.

Toplumun tüm kesiminin kitap sevgisi ile donatılmış, kitap okuma alışkanlığı kazandırılmış, bilgi arama teknikleri öğretilmiş, kütüphane kullanım alışkanlığı sağlanmış bireyler olarak yetiştirilmesinin amaçlandığı Kütüphane Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, “İnsan Okur” sloganıyla Kırşehir Huzur Evi sakinleri bir araya gelindi. Huzur Evi sakinlerine 52. Kütüphane Haftası anısına 52 kitap hediye edildi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On