YASEMİN DAĞLI VE ÇOCUKLARLARLA KİTAP BAĞIŞI

14 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
647 defa okundu.
YASEMİN DAĞLI VE ÇOCUKLARLARLA KİTAP BAĞIŞI

DSC_3973Yasemin Dağlı Ve Çocuklarla Ahi Çarşısında İsmet Sevinç Karagül Ve Mustafa Karagül’ün  Yeni Açmış Oldukları Kütüphaneye Kitap Bağışı Yapıldı

Yasemin Dağlı Ve Çocuklarla Ahi Çarşısında İsmet Sevinç Karagül Ve Mustafa Karagül’ün  Yeni Açmış Oldukları Kütüphaneye Kitap Bağışı Yapıldı. Kampanya ile ilgili Yasemin hanım:”Her sene sınıf tema gönüllüleri olarak minik temalarla birlikte farklı etkinlikler yapıyoruz. Bu seferde evimizde kullanmadığımız fazla kitapları bağışlamak istedik, ihtiyacı olan insanlar faydalanabilsinler diye, velilerimizde destek oldular, gönderdiler kitapları Ahi baba kütüphanesine bağışlamak aynı zamanda çocukların bu nezih ortamı görmelerini sağlamalıyız.”ifadelerini yer verdi.

Bu gün program’da 23 öğrencisinin katıldığını belirtti.

Yasemin hanım :”Bize etkinliklerimiz’de desteklerini esirgemeyen Tema  Başkanı Hülya Coşkuntuna Hanımefendiye ,Okul Müdürü Erol Gölbaşın’a, değerli velilerimize ve bizi çok güzel karşılayan konuk sever Mustafa,İsmet Karagüllü’ye teşekkür ederim.”dedi.

Çocuklarda” bu gün kendilerini ağırlayan ismet Karagül ve Mustafa karagül’e teşekkür ettiklerini ve burada oldukları için mutlu olduklarını söylediler”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN